Продажа дома 25 кв.м. Немировича-Данченка вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
25 кв.м. фото 125 кв.м. фото 225 кв.м. фото 325 кв.м. фото 425 кв.м. фото 525 кв.м. фото 625 кв.м. фото 7

Стоимость 5 800 $

Цена за м2: 232 $

Дніпро
Немировича-Данченка вул.

  • Поверхів: 1

  • Площа: 25 м2

  • Ділянка: 5 сот

Характеристики

  • Код объекта: 22359945
  • Площадь: 25 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Площадь участка: 5 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продам дачу в Придніпровську, с/т Виноградар, поруч Ласунка. Місце ідеальне. У безпосередній близькості до багатоповерхових будинків та всієї інфраструктури мікрорайону. Близько зупинка тролейбуса Електробуса та автобуса (район Райвиконкому). Доглянута вулиця, поряд живе голова кооперативу. Будиночок цегляний для літнього проживання, є льох і чердак. Сарай, душ і туалет побудовані одним блоком і також із білої цегли. Вода для поливу подається централізовано тричі на тиждень. Електрика. Можна будуватися. Багато сусідів живуть постійно. На кадастровій карті показано вїзд від будинку номер 48 на вул. Немировича Данченка, жм Придніпровськ. Також можна заїхати у дачі з протилежного боку вулиці-з боку Ласунки. Таким чином наша вулиця має наскрізний проїзд. Розумний торг! Дивіться розташування по карті кадастру. Дача у місті.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента

Сопровождение клиента от момента заявки, в момент и после совершения сделки

10% скидка на продажу и покупку недвижимости взамен