Продажа дома 200 кв.м. Верхоянська вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 200 кв.м. фото 1Дом, 200 кв.м. фото 2Дом, 200 кв.м. фото 3Дом, 200 кв.м. фото 4Дом, 200 кв.м. фото 5Дом, 200 кв.м. фото 6Дом, 200 кв.м. фото 7Дом, 200 кв.м. фото 8Дом, 200 кв.м. фото 9Дом, 200 кв.м. фото 10Дом, 200 кв.м. фото 11Дом, 200 кв.м. фото 12Дом, 200 кв.м. фото 13Дом, 200 кв.м. фото 14Дом, 200 кв.м. фото 15Дом, 200 кв.м. фото 16Дом, 200 кв.м. фото 17Дом, 200 кв.м. фото 18Дом, 200 кв.м. фото 19Дом, 200 кв.м. фото 20Дом, 200 кв.м. фото 21Дом, 200 кв.м. фото 22Дом, 200 кв.м. фото 23Дом, 200 кв.м. фото 24

Стоимость 230 000 $

Цена за м2: 1 150 $

Дніпро
Соборний
Перемога-6 мкр.
Верхоянська вул.

  • Поверхів: 2

  • Площа: 200 м2

  • Ділянка: 7 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22377132
  • Площадь: 200 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 7 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продам Дом. До Вашої уваги дуже цікавий варіант приватного будинку в місті, недалеко від р. Дніпро, яхт-клубу 'Січ'( 1,3 км від ж/м Перемога-6). Будинок знаходиться рн вул. Мільмана, розташованний на 7 сот приватизованної землі, та 7 сот орендованної під садом! Будинок двоповерховий, цеглянний, з індивідуальним газовим отопленням.
Загальна площа будинку 200 кв.м!
*** Другий поверх складається з 2-х спален, великої кімнати з каміном та санвузла!
*** Перший поверх складається з кухні, гостьової кімнати, кабінета, санвузла та гаража.
*** Всі кімнати, кухня, санвузол великі та просторі.
*** На території господарства розташована літня кухня, сауна, погреб та найкраще місце відпочинку з великою кількістю хвої та великим басейном!
Будинок продається з дорогими меблями, технікою та іншими приємностями. Можно розповідати про всі переваги цього будинку: про труби, електро проводку, утеплення будинку, викладене подвір'я бруківкою та інше, але Ви всерівно не запам'ятаєте, поки не прийдете та самі не подивитися!
---Але найголовніше, я Вам Гарантую, що проживати в данному будинку буде дуже комфортно та спокійно, це Точно!
Ваш відпочинок гарантованний на цілий рік:
---Зимою буде тепло, комфортно та приємно посидіти біля каміна або попаритися в сауні!