Продажа дома 223 кв.м. Ірпінська (Абхазська) вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 223 кв.м. фото 1Дом, 223 кв.м. фото 2Дом, 223 кв.м. фото 3Дом, 223 кв.м. фото 4Дом, 223 кв.м. фото 5

Стоимость 288 000 $

Цена за м2: 1 291 $

Дніпровський
Обухівка
Ірпінська (Абхазська) вул.

  • Поверхів: 2

  • Площа: 223 м2

  • Ділянка: 17 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22378769
  • Площадь: 223 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 17 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продаж сучасного будинку в Обухівці . Провулок Обухівський (Кіровський)
Будинок розташований на ділянці 17 соток , знаходиться на затишній вулиці. Поруч розвинена інфраструктура, АТБ, ринки, аптеки.
Будинок збудований з якісних матеріалів, з урахуванням всіх сучасних технологій та потреб мешканців.
Є інженерно-технічний проєкт .
План - проєкт поливу газонів
На території теплиця, баня, хоз.блок, вольєр.
Автоматичні ворота. Навіс для 4 авто
Ландшафтний дизайн на ділянці. Чудовий молодий плодоносний сад . Великі хвойні та лістові дерева.
Чудова планіровка. Велика тераса. Просторі відпочивальні з власними гардеробними.

Стіни - Цегла 2,5 мм,
Утеплення - базальтова вата 100 мм
Покрівля багатоскатна, черепиця композитна, металочерепиця, безшумна,
Водяні труби Rehau на підігрів підлоги
Перекриття залізобетон
Фундамент стрічковий 600 мм залізобетон
гідроізоляція, глибина 1,5 метра
Сигналізація, пульт Гуард
Вікна Rehau, 2 камери, 3 стекла
Опалення газовий котел 18 ват, електричний котел.
Нагрівання води бойлер 200 літрів
День/ніч лічильник
3 фазний, 7,5 кіловат
Генератор 5-6 кіловат (?)
Камін інвікто Франція, чавун
Другий поверх інфрачервона сауна (кабінка) в санвузлі
Басейн 7,5 на 3,5 40 кубів, протитечії, глибина 1,6