Продажа дома 63 кв.м. Анатолія Лупиноса вул. (Радянська вул.)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Часть дома, 63 кв.м. фото 1Часть дома, 63 кв.м. фото 2Часть дома, 63 кв.м. фото 3Часть дома, 63 кв.м. фото 4Часть дома, 63 кв.м. фото 5Часть дома, 63 кв.м. фото 6Часть дома, 63 кв.м. фото 7

Стоимость 27 500 $

Цена за м2: 437 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Зелений мкр.
Анатолія Лупиноса вул. (Радянська вул.)

  • Поверхів: 1

  • Площа: 63 м2

  • Ділянка: 5 сот

Характеристики

  • Тип: Часть дома
  • Код объекта: 22381463
  • Площадь: 63 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Количество спален: 3
  • Площадь участка: 5 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продам 1u002F2 будинку по вул. Чорновола -Лупиниса. Актуально!.
Продається 1u002F2 будинку в жилому стані 63 м? , або ж під ремонт. В будинку є вода, газ, електроенергія, опалення газове. Поставлені лічильники. Гарне місцерозташування, поряд ринок, магазини, зупинка і транспортна розвязка. Будинок знаходиться по вул. Лупиноса (вул. Радянська), недалеко від вул. Чорновола. 27 500 у.е. Торг. Показуємо по домовленості. Актуально!.
Кількість кімнат: 3;
Тип будинку: Частина будинку;
Тип стін: Інше;
Тип покрівлі: Шифер;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Житловий стан;
Побутова техніка: Плита, Без побутової техніки;
Комфорт: Душова кабіна, Огорожа, Підсобні приміщення;
Комунікації: Газ, Центральний водопровід, Електрика, Вивіз відходів, Асфальтована дорога;
Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий садок, Школа, Зупинка транспорту, Ринок, Магазин, кіоск, Аптека, Відділення пошти, Відділення банку, банкомат;

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ