Продажа дома 86 кв.м. Правика вул., 46

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 86 кв.м. фото 1Дом, 86 кв.м. фото 2Дом, 86 кв.м. фото 3Дом, 86 кв.м. фото 4Дом, 86 кв.м. фото 5Дом, 86 кв.м. фото 6Дом, 86 кв.м. фото 7Дом, 86 кв.м. фото 8Дом, 86 кв.м. фото 9Дом, 86 кв.м. фото 10Дом, 86 кв.м. фото 11Дом, 86 кв.м. фото 12Дом, 86 кв.м. фото 13Дом, 86 кв.м. фото 14Дом, 86 кв.м. фото 15Дом, 86 кв.м. фото 16Дом, 86 кв.м. фото 17

Стоимость 78 000 $

Цена за м2: 907 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Казбет мкр.
Правика вул., 46

  • Поверхів: 1

  • Площа: 86 м2

  • Ділянка: 6 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22381526
  • Площадь: 86 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Количество спален: 4
  • Площадь участка: 6 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продається будинок р-н Можайського(біля школи №7)
Площа будинку 86м2. Площа ділянки 6 соток.
Продається будинок в р-ні вул.Можайського - Добровольчих батальйонів. Відмінний тихий район,10 хв пішки до парку Сосновий бір(50 – річчя). Будинок 86м2 окремо розташований на окремій ділянці площею 6 соток. В будинку 4 кімнати, передпокій, коридор, кухня, санвузол, льох.
Ділянка прямокутна і рівна 6,15 соток.
В даний момент, в будинку робиться ремонт 2 кімнат, санвузла, кухні та тамбуру, змінюються вікна, встановлюються нові радіатори. Замінені повністю труби водопостачання на поліпропіленові, труби каналізації на пластик, повністю відбивається стара штукатурка .
У будинку газ. колонка, опалювальний котел 2 роки (ще на гарантії), відмінний напір води, будинок підключений до центральної каналізації . Центральний водопровід.
Фундамент на висоті від землі 0,6 метрів.
Можна на 2 господарі, по обидва боки будинку можна зробити заїзд.
Будинок не дерево, а гарний якостей шлакоблочний кубик . Перегородки між кімнатами з червоної цегли.
Висота стель у кімнатах 3,05 м, товщина стін 40см.
На ділянці можна вільно побудувати ще один будинок.
Родюча земля, дерева.
СВІТЛО НЕ ВІДКЛЮЧАЮТЬ !!!,супермаркет, парк, Дніпро.