Продажа дома 12 кв.м.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дача, 12 кв.м. фото 1Дача, 12 кв.м. фото 2Дача, 12 кв.м. фото 3Дача, 12 кв.м. фото 4Дача, 12 кв.м. фото 5

Стоимость 10 500 $

Цена за м2: 875 $

Дніпро
Шевченківський
12 квартал мкр.

  • Поверхів: 1

  • Площа: 12 м2

  • Ділянка: 11 сот

Характеристики

  • Тип: Дача
  • Код объекта: 22382733
  • Площадь: 12 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Площадь участка: 11 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Не дзвонити, пишіть в приватні повідомлення!

Розташування та інфраструктура:
Дача знаходиться в ГО СТ Шинник-2, в межах м. Дніпро. Кооператив заселений. Місце тихе та затишне.
Від дачі 10-15 хвилин пішки до кінцевої зупинки маршрутки №136.
До Шевченківського району, де є аптеки, пошта, ТЦ тощо - 40 хвилин маршруткою.

Документи на ділянку:
Членські книжки садівника на 2 ділянки, 11 соток сумарно. Ділянка та дача не приватизовані.

Комунікації:
Вода підключена, є лічильник. Вода подається в теплий сезон, але можна підключити на весь рік.
Електрика підключена, є лічильник.

Мультімедіа:
Підключений швидкісний інтернет. Є роутер.

Опалення:
Є камяний камін, який створює затишну атмосферу та ідеально підходить для вечірнього відпочинку на дачі.

Підсобні приміщення: сарай (2 шт), глибокий надійний погріб.

Комфорт на ділянці:
Присутній вуличний туалет та душ.

На ділянці прокладені зручні доріжки з бруківки, що забезпечують легкий доступ до різних частин саду та додають естетичної привабливості території.

Велика відкрита альтанка з каменю та дерева, з шиферним дахом. Ідеально підходить для сімейних зустрічей за столом або відпочинку в саду під тінню.

Камяний ставок зі сходами, який можна використовувати як декоративний водойму або як літній басейн. Прекрасно підійде для створення атмосфери відпочинку та релаксації на ділянці.