Продажа дома 105 кв.м. Нижня Горова вул. (Калініна вул.)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 105 кв.м. фото 1Дом, 105 кв.м. фото 2Дом, 105 кв.м. фото 3Дом, 105 кв.м. фото 4Дом, 105 кв.м. фото 5Дом, 105 кв.м. фото 6Дом, 105 кв.м. фото 7Дом, 105 кв.м. фото 8Дом, 105 кв.м. фото 9Дом, 105 кв.м. фото 10Дом, 105 кв.м. фото 11Дом, 105 кв.м. фото 12Дом, 105 кв.м. фото 13Дом, 105 кв.м. фото 14Дом, 105 кв.м. фото 15Дом, 105 кв.м. фото 16Дом, 105 кв.м. фото 17Дом, 105 кв.м. фото 18Дом, 105 кв.м. фото 19Дом, 105 кв.м. фото 20Дом, 105 кв.м. фото 21

Стоимость 79 999 $

Цена за м2: 762 $

Черкаська
Черкассы
Придніпровський
Митниця мкр.
Нижня Горова вул. (Калініна вул.)

  • Поверхів: 1

  • Площа: 105 м2

  • Ділянка: 4 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22384616
  • Площадь: 105 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Количество спален: 4
  • Площадь участка: 4 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продаж будинку в районі 21 школи.
Якщо у Вас велика родина і Вам потрібен будинок на 2 частини, то цей варіант Ваш! Пропонується до продажу будинок, в районі 21 школи, по вулиці Нижня Горова. Будинок складає з себе 2 частини 45 кв. м и 60 кв.м. Обща площа 105 кв.м. Будинок знаходиться на 4 сотках землі. На ділянці ще є гараж і сарайчик. Перша частина ( 45кв.м ) має 2 роздільних кімнати, великий коридор ( гардеробну), кухню та санвузел. Друга частина ( 60 кв.м ) має 2 кімнати, кухня і санвузол. В двух частинах будинку є отоплення - газовый котел. Будинок утеплений пинопластом, стоять стеклопакети. Санвузли сумісні, сантехника поміняна, вода - центральна вода, каналізація - вигрібна яма. Гарне місце знаходження - пару хвилин до зупинки, поруч школа, магазини. Показ в любий зручний для Вас час!.
Відстань до найближчого міста: У місті;
Кількість кімнат: 4;
Тип будинку: Будинок;
Тип стін: Цегляний;
Зовнішнє утеплення стін: Пінопласт;
Тип покрівлі: Шифер;
Cанвузол: 2 і більше;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Житловий стан;
Меблювання: Так;

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков