Продажа дома 190 кв.м. Лісна вулиця

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 190 кв.м. фото 1Дом, 190 кв.м. фото 2Дом, 190 кв.м. фото 3Дом, 190 кв.м. фото 4Дом, 190 кв.м. фото 5Дом, 190 кв.м. фото 6Дом, 190 кв.м. фото 7Дом, 190 кв.м. фото 8Дом, 190 кв.м. фото 9Дом, 190 кв.м. фото 10Дом, 190 кв.м. фото 11Дом, 190 кв.м. фото 12Дом, 190 кв.м. фото 13Дом, 190 кв.м. фото 14Дом, 190 кв.м. фото 15Дом, 190 кв.м. фото 16Дом, 190 кв.м. фото 17Дом, 190 кв.м. фото 18Дом, 190 кв.м. фото 19Дом, 190 кв.м. фото 20Дом, 190 кв.м. фото 21Дом, 190 кв.м. фото 22Дом, 190 кв.м. фото 23Дом, 190 кв.м. фото 24Дом, 190 кв.м. фото 25Дом, 190 кв.м. фото 26Дом, 190 кв.м. фото 27Дом, 190 кв.м. фото 28

Стоимость 69 000 $

Цена за м2: 363 $

Дніпро
Лісна вулиця

  • Поверхів: 2

  • Площа: 190 м2

  • Ділянка: 29 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22386547
  • Площадь: 190 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 29 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продам будинок в Царичанці без аналогів на ринку!

Цей будинок - не просто стіни, це простір для сімейних історій, дитячих сміхів і довгих вечорів.

Якщо ви готові відкрити нову сторінку свого життя - запрошую особисто переконатися, що це саме те, що ви шукаєте!

190 м? простору на два поверхи для великої родини. Якісна забудова, гарний ремонт - щоб вам було зручно і затишно з першого дня.

Велика ділянка з фруктовим садком - власні фрукти та ягоди на дозрівання чекають прямо у дворі. Ідеальне місце для відпочинку, дитячих ігор та сімейних свят на свіжому повітрі.

Два види індивідуального опалення (газовий та твердопаливний котли) - щоб ви завжди були у теплі, незалежно від погоди та тарифів.

Фільтрація води - турбота про здоров’я вашої сім’ї.

Меблі та техніка частково залишаються - заходьте з речами та починайте нове життя без додаткових клопотів.

Розташування в одному з найпрестижніших районів селища - поруч ліс і річка, тиша і чисте повітря.

Планування будинку:

Загальна площа 190, 5 м2, з них:

1 поверх: гараж – 26,8 м2, 122,6 м2 – зал 45,3 м2 та дві окремі спальні 28,3 м2, роздільний сан. вузол з ванною, душовою кабіною та додатковим бойлером, кухня 19 м2, котельня та коридор

2 поверх – 41,1 м2 – 2 окремі спальні кімнати