Продажа дома 150 кв.м. Грушевського вул, 22

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 150 кв.м. фото 1Дом, 150 кв.м. фото 2Дом, 150 кв.м. фото 3Дом, 150 кв.м. фото 4Дом, 150 кв.м. фото 5Дом, 150 кв.м. фото 6Дом, 150 кв.м. фото 7Дом, 150 кв.м. фото 8Дом, 150 кв.м. фото 9Дом, 150 кв.м. фото 10Дом, 150 кв.м. фото 11Дом, 150 кв.м. фото 12Дом, 150 кв.м. фото 13Дом, 150 кв.м. фото 14Дом, 150 кв.м. фото 15Дом, 150 кв.м. фото 16Дом, 150 кв.м. фото 17Дом, 150 кв.м. фото 18Дом, 150 кв.м. фото 19Дом, 150 кв.м. фото 20Дом, 150 кв.м. фото 21Дом, 150 кв.м. фото 22Дом, 150 кв.м. фото 23

Стоимость 105 000 $

Цена за м2: 700 $

Черкаська
Черкасский
Геронимовка
Грушевського вул, 22

  • Поверхів: 2

  • Площа: 150 м2

  • Ділянка: 13 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22386686
  • Площадь: 150 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Количество спален: 6
  • Площадь участка: 13 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: +

Описание

Продаж будинку в селі Геронимівка. Будинок в передмісті Черкас..
Продається просторий будинок в затишному місті найближчого передмістя, село Геронимівка. Будинок в доброму стані, має всі комунікації, 2 види опалення, 6 кімнат, простора кухня, великий підвал, баня-сауна та інше. Всі вікна, двері, підлога та міжкімнатні двері з масиву дерева. 2 просторі гаражі, велика альтанка. 2 заїзди на подвір'я, просторий задній двір. За детальною інформацією звертайтесь за вказаними номерами телефонів, а краще я Вас запрошу на перегляд і ви на власні очі оглянете цей затишний маєток. Можливий обмін на житло в місті Черкаси..
Відстань до найближчого міста: до 5 км.;
Кількість кімнат: 6;
Тип будинку: Будинок;
Кадастровий номер: 712498250:01:003:0793;
Рік побудови u002F здачі: 1990 - 2000;
Тип стін: Цегляний;
Зовнішнє утеплення стін: Пінопласт;
Тип покрівлі: Металочерепиця;
Cанвузол: 2 і більше;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Житловий стан;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Варильна панель, Духова шафа;
Мультимедіа: Швидкісний інтернет;
Комфорт: Підсобні приміщення, Душова кабіна, Огорожа, Сауна, баня, Сигналізація, Сад, город, Цоколь, підвал, Альтанка, мангал, Гараж, Автоматичні ворота, Кондиціонер, Камін;