Продажа дома 150 кв.м. Привільна вул., 25

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 150 кв.м. фото 1Дом, 150 кв.м. фото 2Дом, 150 кв.м. фото 3Дом, 150 кв.м. фото 4Дом, 150 кв.м. фото 5Дом, 150 кв.м. фото 6Дом, 150 кв.м. фото 7Дом, 150 кв.м. фото 8Дом, 150 кв.м. фото 9Дом, 150 кв.м. фото 10Дом, 150 кв.м. фото 11Дом, 150 кв.м. фото 12Дом, 150 кв.м. фото 13Дом, 150 кв.м. фото 14Дом, 150 кв.м. фото 15Дом, 150 кв.м. фото 16Дом, 150 кв.м. фото 17Дом, 150 кв.м. фото 18Дом, 150 кв.м. фото 19Дом, 150 кв.м. фото 20Дом, 150 кв.м. фото 21Дом, 150 кв.м. фото 22Дом, 150 кв.м. фото 23Дом, 150 кв.м. фото 24Дом, 150 кв.м. фото 25Дом, 150 кв.м. фото 26Дом, 150 кв.м. фото 27Дом, 150 кв.м. фото 28Дом, 150 кв.м. фото 29Дом, 150 кв.м. фото 30

Стоимость 39 000 $

Цена за м2: 260 $

Каменское
Заводской
Центр мкр.
Привільна вул., 25

  • Поверхів: 2

  • Площа: 150 м2

  • Ділянка: 4 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22388262
  • Площадь: 150 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Количество спален: 6
  • Площадь участка: 4 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: +

Описание

? Теплий сімейний будинок чекає нових господарів! ? м. Кам’янське, Дніпропетровська обл.
вул.Привільна Шукаєте просторий дім, де вистачить місця всім — і батькам, і діткам, і навіть улюбленим тваринам? ?? Цей 2-поверховий будинок — саме те, що треба! ? Загальна площа — 150 м?
? 6 кімнат для великої родини
? Ділянка — 4 сотки землі: місце для саду, мангалу й дитячого майданчика ? Перший поверх — чистий, з косметичним ремонтом
? Дві кімнати потребують легкого оновлення
? Другий поверх — під ремонт, зате можна зробити все на свій смак! ? Індивідуальне газове опалення — тепло буде завжди
? Лічильники: газ, світло, вода
? Санвузол роздільний, оздоблений пластиком
? Пластикові вікна з ґратами
? Дах перекритий шифером — не тече
? Кондиціонер у спеку, нові труби, нові батареї
? Частково покриті підлоги
? Єврозабір — гарно та безпечно
? Меблі частково залишаються ?? Є окрема літня кухня — можна зробити чудове гостьове приміщення
? У дворі великий гараж із підвалом
? А ще — два підвали під будинком
? Місце у дворі для двох автівок ? Все поруч: магазини, школи, садочки, зупинки — зручно для життя з дітьми

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков