















Цена за м2: 300 $
Дніпро
Новокодацький
Діївка-1 мкр.
Червонокалиновий пров.
Продається будинок на стадії НЕДОБУДОВИ. Будівництво велося до початку війни, але зараз, на жаль, немає можливості завершити роботи.
Усі основні комунікації підключені: електрика та вода заведені в дім, встановлені лічильники. Ділянка та дім приватизовані. Каналізація вигрібна яма.
Будинок утеплений зовні пінопластом, встановлені якісні коричневі металопластикові вікна. Дах виконаний з металочерепиці.
Будувалося все «для себе» з розрахунком на довговічність і комфорт.
Дуже зручне розташування: поруч метро, зупинки маршруток, кінцева зупинка громадського транспорту, поліклініка, лікарня, ринок, супермаркети Varus / АТБ, школи, садочки та багато іншого.
Локація максимально розвинена все необхідне знаходиться в межах 5 хвилин ходьби. Ідеальний варіант для комфортного життя сімї.
Чудовий варіант для тих, хто хоче завершити ремонт під свої потреби та отримати теплий, надійний дім.

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков
Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома
Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента
Сопровождение клиента от момента заявки, в момент и после совершения сделки

10% скидка на продажу и покупку недвижимости взамен
Компания предоставляет комплексное решение по продаже и покупке новой недвижимости взамен