Продажа дома 168 кв.м. Родини Кузьменків

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 168 кв.м. фото 1Дом, 168 кв.м. фото 2Дом, 168 кв.м. фото 3Дом, 168 кв.м. фото 4Дом, 168 кв.м. фото 5Дом, 168 кв.м. фото 6Дом, 168 кв.м. фото 7Дом, 168 кв.м. фото 8Дом, 168 кв.м. фото 9Дом, 168 кв.м. фото 10Дом, 168 кв.м. фото 11Дом, 168 кв.м. фото 12Дом, 168 кв.м. фото 13Дом, 168 кв.м. фото 14Дом, 168 кв.м. фото 15

Стоимость 105 000 $

Цена за м2: 625 $

Дніпро
Соборний
Лоцкам'янка мкр.
Родини Кузьменків

  • Поверхів: 2

  • Площа: 168 м2

  • Ділянка: 7 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22390242
  • Площадь: 168 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 7 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продається 2-поверховий будинок по вулиці Родини Кузьменків,20А Лоцкам?янка, 2010 року побудови. Побудований з ракушняка, облицьований

цеглою теплий взимку та приємно прохолодний влітку. Площа:168,3м2,житлова:83,3м2. Спланований у вітальню, 5 спалень, ванну кімнату, кухню та допоміжні приміщення.

На першому поверсі зроблений ремонт,другий поверх потребує ремонту(розведено електрику та опалення).Ідеальний варіант для тих, хто хоче доробити ремонт під себе.

Всі вікна МПВ.Крівля-металочерепиця.

Двір обгороджений, дуже просторий - 7 соток.

Усі комунікації: газ, світло, вода

Каналізація:вигрібна яма.

Ідеальне місце для комфортного життя та відпочинку.Близьке розташування до центру міста та при цьому тихо та комфортно.Краєвид на річку Дніпро.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента

Сопровождение клиента от момента заявки, в момент и после совершения сделки

10% скидка на продажу и покупку недвижимости взамен