Продажа дома 142 кв.м.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 142 кв.м. фото 1Дом, 142 кв.м. фото 2Дом, 142 кв.м. фото 3Дом, 142 кв.м. фото 4Дом, 142 кв.м. фото 5Дом, 142 кв.м. фото 6Дом, 142 кв.м. фото 7Дом, 142 кв.м. фото 8Дом, 142 кв.м. фото 9

Стоимость 155 000 $

Цена за м2: 1 092 $

Львовская
Пустомытовский
Лапаевка

  • Поверхів: 2

  • Площа: 142 м2

  • Ділянка: 7 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22390409
  • Площадь: 142 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 7 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Терміновий продаж нового Окремого будинку 7сот.
Продаж затишного окремого будинку з продуманим плануванням Площа 142 кв, простора ділянка 7.5 сотих Шикарне місце, асфальтована дорога, освітлення, відеоспостереження Є відеоогляд будинку, є ще котедж. До школи та садочка 5хв пішком Власник, прямий продаж, Кінець Городоцької, зручне сполучення Вже підключені всі комунікації ( газ, світло, центр вода та центр каналізація ) Будинок збудований, якісно збудований з усіма фото по армуванню, 2 монолітні бетонні перекриття У будинку дорогі якісні вікна Саламандр з ширококим 80 профілем, енергосклом заповненим аргоном, є розсувна система на вулицю, вхідні броньовані утеплені двері з алюмін порогом. По периметру огорожа з бетону та металопрофілю. 5 кімнат, кухня - вітальня, 2 санвузли та кладовапральня Поруч транспорт, хороша розвязка з містом, поруч магазини, перукарні, АТБ, близенько, аптека.
Кількість кімнат: 5;
Тип будинку: Будинок;
Тип стін: Цегляний;
Зовнішнє утеплення стін: Пінопласт;
Cанвузол: 2 і більше;
Ремонт: Під чистову обробку;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Вивіз відходів, Газ, Центральний водопровід;

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков