Продажа дома 77 кв.м. вулиця Циолковського

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 77 кв.м. фото 1Дом, 77 кв.м. фото 2Дом, 77 кв.м. фото 3Дом, 77 кв.м. фото 4Дом, 77 кв.м. фото 5Дом, 77 кв.м. фото 6Дом, 77 кв.м. фото 7Дом, 77 кв.м. фото 8Дом, 77 кв.м. фото 9Дом, 77 кв.м. фото 10Дом, 77 кв.м. фото 11Дом, 77 кв.м. фото 12Дом, 77 кв.м. фото 13Дом, 77 кв.м. фото 14Дом, 77 кв.м. фото 15Дом, 77 кв.м. фото 16Дом, 77 кв.м. фото 17Дом, 77 кв.м. фото 18Дом, 77 кв.м. фото 19Дом, 77 кв.м. фото 20Дом, 77 кв.м. фото 21Дом, 77 кв.м. фото 22Дом, 77 кв.м. фото 23Дом, 77 кв.м. фото 24

Стоимость 45 000 $

Цена за м2: 584 $

Каменское
Днепровский
Романково мкр.
вулиця Циолковського

  • Поверхів: 1

  • Площа: 77 м2

  • Ділянка: 6 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22390570
  • Площадь: 77 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Площадь участка: 6 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продам будинок Романково (р-н Ціолковського).

Продам будинок (селище Романково, район вул. Циолковського) Площа ділянки - 600 м2 Площа будинку - 77 м2 У будинку: 4 кімнати (2 роздільні, велика вітальня та прохідна гардеробна), кухня, велика ванна, санвузол (+тепла підлога) Індивідуальне опалення (двоконтурний котел), металопластикові вікна (+решітки на вікнах), кондиціонер, дві вхідні двері (одна залізна, друга пластикова) Частково замінена проводка (у кімнатах з ремонтом), комунікації опалення та водопостачання замінені повністю, встановлені лічильники на світло, газ, воду Стан будинку на фото На території ділянки також присутні: літня кухня (3 окремі кімнати, одна з газом) теплиця погреб (з вентиляцією) крапельний полив огороду В пішохідній доступності (10-15 хвилин) вся інфраструктура району Черемушки Заборгованості за комунальні послуги немає.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента