Продажа дома 341 кв.м. Володимирська, 20

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 341 кв.м. фото 1Дом, 341 кв.м. фото 2Дом, 341 кв.м. фото 3Дом, 341 кв.м. фото 4Дом, 341 кв.м. фото 5Дом, 341 кв.м. фото 6Дом, 341 кв.м. фото 7Дом, 341 кв.м. фото 8Дом, 341 кв.м. фото 9Дом, 341 кв.м. фото 10

Стоимость 173 000 $

Цена за м2: 507 $

Киевская
Бучанский
Крюківщина
Володимирська, 20

  • Поверхів: 2

  • Площа: 341 м2

  • Ділянка: 2 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22390873
  • Площадь: 341 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 2 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Володимирська вулиця, 20з ремонтом, 1994Затишне місце у 15хв їзди від Києва, яке поєднує у собі мальовничі краєвиди, тиху розкіш маєтків та, водночас, розвинену інфраструктуру, що забезпечує максимальний комфорт. Супермаркет Фора розташований на одній вулиці з будинком. Неподалік є ринок, побутові магазини, школи, лікарні, спортивні центри, ресторани. 'Характер Park' на озері Крючок забезпечує незабутнє дозвілля, як дорослим так і дітям. Будинок має 2 поверхи з ремонтом+цоколь без ремонту. Проведена вся необхідна коммунікація (газ, електропостачання, власна свердловина, септик). Введений в експлатацію. Повністю утеплений із середини+цоколь утепленний ззовні. Підвал надає додаткової безпеки. Просторе подвіря надихає своєю незалежністю, а токож межить із ще однією вільною ділянкою.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента

Сопровождение клиента от момента заявки, в момент и после совершения сделки