Продажа дома 116 кв.м. Миру

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Таунхаус, 116 кв.м. фото 1Таунхаус, 116 кв.м. фото 2Таунхаус, 116 кв.м. фото 3Таунхаус, 116 кв.м. фото 4Таунхаус, 116 кв.м. фото 5Таунхаус, 116 кв.м. фото 6Таунхаус, 116 кв.м. фото 7Таунхаус, 116 кв.м. фото 8Таунхаус, 116 кв.м. фото 9Таунхаус, 116 кв.м. фото 10Таунхаус, 116 кв.м. фото 11Таунхаус, 116 кв.м. фото 12

Стоимость 86 000 $

Цена за м2: 741 $

Киевская
Бучанский
Крюківщина
Миру

  • Поверхів: 2

  • Площа: 116 м2

  • Ділянка: 2 сот

Характеристики

  • Тип: Таунхаус
  • Код объекта: 22391099
  • Площадь: 116 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 2 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Крюківщина •Оришки• Новий Таунхаус, котеджне містечко116 м?, без ремонту, цегляний будинок, 2015Будинок готовий до внутрішнього оздоблення. Стан ремонту - після будівельників. Планування передбачає 2 поверхи та надійний підвал. Будинок підключено до міських мереж електроенергії. Також є газ, індивідуальний септик для каналізації та власна свердловина для водопостачання, що забезпечує автономність. Продаж будинку. Будинок розташований у сучасному котеджному містечку з акцентом на безпеку та комфорт. Перед будинком облаштована просторна зона для паркування авто, викладена якісною бруківкою/бетоном. Зручний заїзд забезпечує широка підїзна дорога. Навколо будинку влаштована бетонна відмостка та висаджені декоративні туї. Будівля має монолітну залізобетонну плиту фундаменту та перекриття для максимальної міцності. Дах - скатна покрівля з металочерепиці, деревяна система оброблена антисептиками та антипіренами. Вікна - енергозберігаючі металопластикові конструкції. В будинку є власний підвал. Розташований у тихому котеджному містечку с. Крюківщина, вул. Миру, всього за 20 км від Києва. Поруч є вся необхідна інфраструктура: 2 державні школи, 2 державних садочки, амбулаторія, ліс, Характер парк, базар, супермаркети АТБ, Новус, Траш, ТЦ Наше Небо, заклади харчування KFC, JYSK, Sinsay, дитячий парк розваг, аптеки, зоомагазини, ветеринарні клініки, грумінги, Нова пошта, Укр пошта, ресторан Дід Мадрид, автомийка. Будинок енергоефективний, побудований за сучасними стандартами. Має 2 санвузли і більше. Комфорт включає наявність цоколя та підвалу.