Продажа дома 140 кв.м. Ювілейна

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дача, 140 кв.м. фото 1Дача, 140 кв.м. фото 2Дача, 140 кв.м. фото 3Дача, 140 кв.м. фото 4Дача, 140 кв.м. фото 5Дача, 140 кв.м. фото 6Дача, 140 кв.м. фото 7Дача, 140 кв.м. фото 8Дача, 140 кв.м. фото 9Дача, 140 кв.м. фото 10Дача, 140 кв.м. фото 11Дача, 140 кв.м. фото 12Дача, 140 кв.м. фото 13Дача, 140 кв.м. фото 14Дача, 140 кв.м. фото 15Дача, 140 кв.м. фото 16Дача, 140 кв.м. фото 17Дача, 140 кв.м. фото 18Дача, 140 кв.м. фото 19Дача, 140 кв.м. фото 20Дача, 140 кв.м. фото 21Дача, 140 кв.м. фото 22Дача, 140 кв.м. фото 23Дача, 140 кв.м. фото 24

Стоимость 68 000 $

Цена за м2: 486 $

Дніпро
Ювілейна

  • Поверхів: 2

  • Площа: 140 м2

  • Ділянка: 12 сот

Характеристики

  • Тип: Дача
  • Код объекта: 22391295
  • Площадь: 140 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 12 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

В продажу дача, побудована з червоної катерининської цегли, утеплена ззовні 100 мм пінопласту, загальною площею 110 кв.м. (+ 30 кв.м. мансардний поверх), яка розташована в с. Балівка, в садовому кооперативі 'Парус'. Капітальний будинок, вікна всі металопластикові (двокамерний склопакет), 12 соток приватизованої землі, ділянка рівна, прямокутна. В будинок заведено оптоволокно, тому Вам та Вашим гостям не доведеться нудьгувати без інтернету. На території багато назаджень: ялинки, сосни, берези, туї. В будинку заведені 3 фази електрики, є дві скважини: одна на будинок, друга для поливу. У дворі: альтанка для відпочинку, літній душ, туалет, сарай. Також окремо облаштована мангальна зона. Будинок призначений для цілорічного проживання, в якому є 4 окремі кімнати та зал з каміном, ванна кімната з душовою кабіною в будинку. Від дачі до ріки Оріль 300 метрів, кожний рік завозять свіжий пісок на пляж, дуже гарна прибережна зона, де є лавочки для відпочинку, та новий спортивний майданчик.

Якщо Ви прагните тиші та спокою, записуйтесь на перегляди. Готові розглядати продаж як за готівку так і безготівковий розрахунок (сертифікати, іпотеки, програми)

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков