Продажа дома 285 кв.м.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 285 кв.м. фото 1Дом, 285 кв.м. фото 2Дом, 285 кв.м. фото 3Дом, 285 кв.м. фото 4Дом, 285 кв.м. фото 5Дом, 285 кв.м. фото 6Дом, 285 кв.м. фото 7Дом, 285 кв.м. фото 8Дом, 285 кв.м. фото 9Дом, 285 кв.м. фото 10Дом, 285 кв.м. фото 11Дом, 285 кв.м. фото 12Дом, 285 кв.м. фото 13Дом, 285 кв.м. фото 14Дом, 285 кв.м. фото 15Дом, 285 кв.м. фото 16Дом, 285 кв.м. фото 17Дом, 285 кв.м. фото 18Дом, 285 кв.м. фото 19Дом, 285 кв.м. фото 20Дом, 285 кв.м. фото 21Дом, 285 кв.м. фото 22Дом, 285 кв.м. фото 23Дом, 285 кв.м. фото 24Дом, 285 кв.м. фото 25Дом, 285 кв.м. фото 26Дом, 285 кв.м. фото 27

Стоимость 270 000 $

Цена за м2: 947 $

Киевская
Фастовский
Боярка
-

  • Поверхів: 3

  • Площа: 285 м2

  • -

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22391561
  • Площадь: 285 кв.м.
  • Этажей в доме: 3
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Розкішний цеглянийз ремонтомбудинок, утеплений, дуже затишний і комфортний. В будинку є все для комфортного життя за містом: котельня з газовим і твердопаливним котлами, є вивід під електрокотел; дизельний генератор. Будинок повністю мебльований. Велика кухня. Гардеробна. Два санвузли. Три світлі спальні. Дві вітальні. Камін. Велика гарна мансарда. Кондиціонери не встановлювали, але всі комунікації під них виведені. Затишна тераса з видом на сад з яблунями, черешнею, виноградом, полуницею, малиною, жимолостю, смородиною і т.д.; каркасний басейн. Є місце під дві машини. Автоворота. Також є вольєр для собаки. Під?їзд до котеджного містечка асфальтований, встановлено шлагбаум від «туристів». Поряд ліс, дитячий садочок, продуктовий магазин, технікум/коледж. Автобусна зупинка в 5 хв ходьби. До найближчого ТЦ близько 2 км. До Києва 10км по Одеській трасі. Власник.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента

Сопровождение клиента от момента заявки, в момент и после совершения сделки