Продажа дома 314 кв.м.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 314 кв.м. фото 1Дом, 314 кв.м. фото 2Дом, 314 кв.м. фото 3Дом, 314 кв.м. фото 4Дом, 314 кв.м. фото 5Дом, 314 кв.м. фото 6Дом, 314 кв.м. фото 7Дом, 314 кв.м. фото 8Дом, 314 кв.м. фото 9Дом, 314 кв.м. фото 10Дом, 314 кв.м. фото 11Дом, 314 кв.м. фото 12Дом, 314 кв.м. фото 13Дом, 314 кв.м. фото 14Дом, 314 кв.м. фото 15Дом, 314 кв.м. фото 16Дом, 314 кв.м. фото 17Дом, 314 кв.м. фото 18Дом, 314 кв.м. фото 19Дом, 314 кв.м. фото 20Дом, 314 кв.м. фото 21Дом, 314 кв.м. фото 22Дом, 314 кв.м. фото 23Дом, 314 кв.м. фото 24

Стоимость 330 000 $

Цена за м2: 1 051 $

Киевская
Фастовский
Боярка
-

  • Поверхів: 2

  • Площа: 314 м2

  • Ділянка: 16 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22391830
  • Площадь: 314 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 16 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

От хозяина. Боярка. Шикарный дом! 313 м2, 16 соток. Готовность 100%314 м?, з ремонтомБудинок 2009 року, якісний ремонт 2010 року. Євроремонт. Всі кімнати просторі. На кожному поверсі санвузол. Всі комунікації. Електрика, газ, септик, скважина. Система опалення: Власна котельня, газовий котел. Супутникове ТБ. Скоростний інтернет. Будинок мебльований і повністю підготовлений до комфортного життя. Вся побутова техніка. Чекаємо серйозних покупців. Торгуватися потрібно. 2-поверховий житловий приватний будинок. Будинок з терасою. Криша металочерепиця, зовнішні стіни з газоблока. Автоматичні ворота. Гараж на 2 автомобіля. Ділянка з парканом. На ділянці розташований відкритий басейн. Підігрів підлоги. До метро Теремки 14 км. Відмінна інфраструктура, школа, садок, поліклініка, Фора 2 км. Підїзд до будинку хороший, скоро буде асфальт. Будинок з зовнішнім утепленням. Система сигналізації. Кондиціонер. Камін. Балкон. Тераса.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ