Продажа дома 110 кв.м. Червона

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 110 кв.м. фото 1Дом, 110 кв.м. фото 2Дом, 110 кв.м. фото 3Дом, 110 кв.м. фото 4Дом, 110 кв.м. фото 5Дом, 110 кв.м. фото 6Дом, 110 кв.м. фото 7Дом, 110 кв.м. фото 8Дом, 110 кв.м. фото 9Дом, 110 кв.м. фото 10Дом, 110 кв.м. фото 11Дом, 110 кв.м. фото 12Дом, 110 кв.м. фото 13Дом, 110 кв.м. фото 14Дом, 110 кв.м. фото 15Дом, 110 кв.м. фото 16Дом, 110 кв.м. фото 17Дом, 110 кв.м. фото 18Дом, 110 кв.м. фото 19Дом, 110 кв.м. фото 20Дом, 110 кв.м. фото 21Дом, 110 кв.м. фото 22Дом, 110 кв.м. фото 23Дом, 110 кв.м. фото 24Дом, 110 кв.м. фото 25Дом, 110 кв.м. фото 26Дом, 110 кв.м. фото 27Дом, 110 кв.м. фото 28Дом, 110 кв.м. фото 29Дом, 110 кв.м. фото 30

Стоимость 36 000 $

Цена за м2: 327 $

Дніпро
Червона

  • Поверхів: 1

  • Площа: 110 м2

  • Ділянка: 4 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22391837
  • Площадь: 110 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Площадь участка: 4 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продам два будинки на одній ділянці | 20 соток | центр Обухівки

Продається домоволодіння в центрі Обухівки, вул. Червона.

Ідеальний варіант для великої родини, яка хоче жити на просторій ділянці в тихому та зеленому місці.

На території розташовано два будинки:

Основний будинок — 110 м?

•цегляний

•висота стелі 3 м

•планування: 4 спальні та простора кухня-студія

Стан будинку — під чистову обробку.

Усі брудні демонтажні роботи вже виконані, що дозволяє новим власникам зробити ремонт на свій смак.

? Другий будинок / літня кухня — 46,7–65 м?

Може використовуватись як гостьовий будинок, літня кухня або додаткове житло для родини.

Ділянка — 20 соток

Локація:

Поруч ліс, озеро та річка Оріль — чудове місце для життя та відпочинку.

У пішій доступності магазини, ринок, супермаркети, гарна транспортна розв’язка.

Повний пакет документів.

? Готові до швидкої угоди.

Можливий обмін на:

•квартиру

•авто + доплата

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде