Продажа дома 328 кв.м. Латвійська

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 328 кв.м. фото 1Дом, 328 кв.м. фото 2Дом, 328 кв.м. фото 3Дом, 328 кв.м. фото 4Дом, 328 кв.м. фото 5Дом, 328 кв.м. фото 6Дом, 328 кв.м. фото 7Дом, 328 кв.м. фото 8Дом, 328 кв.м. фото 9Дом, 328 кв.м. фото 10Дом, 328 кв.м. фото 11Дом, 328 кв.м. фото 12Дом, 328 кв.м. фото 13Дом, 328 кв.м. фото 14Дом, 328 кв.м. фото 15Дом, 328 кв.м. фото 16Дом, 328 кв.м. фото 17Дом, 328 кв.м. фото 18Дом, 328 кв.м. фото 19Дом, 328 кв.м. фото 20Дом, 328 кв.м. фото 21Дом, 328 кв.м. фото 22Дом, 328 кв.м. фото 23Дом, 328 кв.м. фото 24

Стоимость 155 000 $

Цена за м2: 473 $

Дніпро
Латвійська

  • Поверхів: 2

  • Площа: 328 м2

  • Ділянка: 14 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22391891
  • Площадь: 328 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 14 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продаж будинку в котеджному містечку «Зоряний» (район Підгородного)

вул. Латвійська, 2

Пропонується до продажу просторий та капітальний будинок для тих, хто цінує комфорт, безпеку та усамітнення, не відмовляючись від близькості до міста.

Будинок розташований у закритому котеджному містечку «Зоряний» — тихе та безпечне місце з охороною, автоматичними воротами та гідним сусідством.

Основні характеристики:

Загальна площа будинку — 328 м?

Два житлові поверхи + повноцінний цоколь

Ділянка — 14 соток (приватизована)

Продумане планування:

1 поверх:

Простора вітальня з каміном — серце будинку, ідеально для затишних вечорів

Окрема кімната

Просторий балкон

Кухня

Санвузол

2 поверх:

Дві великі спальні

Кабінет (можна використовувати як робочий простір або додаткову кімнату)

Санвузол

Балкон

Будинок продуманий до дрібниць для комфортного життя всієї родини, зі зручним зонуванням простору.

Зона відпочинку та відновлення:

На цокольному рівні розташовані:

Сауна

Невеликий басейн

— ідеальний простір для відпочинку в будь-яку пору року

Інженерія та автономність:

Індивідуальне електроопалення

Твердопаливний котел з термобочкою

Можливість підключення газу

Центральне водопостачання

Каналізація — септик

Сонячні панелі, інвертор