Продажа дома 180 кв.м.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 180 кв.м. фото 1Дом, 180 кв.м. фото 2Дом, 180 кв.м. фото 3Дом, 180 кв.м. фото 4Дом, 180 кв.м. фото 5Дом, 180 кв.м. фото 6Дом, 180 кв.м. фото 7Дом, 180 кв.м. фото 8Дом, 180 кв.м. фото 9Дом, 180 кв.м. фото 10Дом, 180 кв.м. фото 11Дом, 180 кв.м. фото 12Дом, 180 кв.м. фото 13Дом, 180 кв.м. фото 14Дом, 180 кв.м. фото 15Дом, 180 кв.м. фото 16Дом, 180 кв.м. фото 17Дом, 180 кв.м. фото 18Дом, 180 кв.м. фото 19Дом, 180 кв.м. фото 20Дом, 180 кв.м. фото 21Дом, 180 кв.м. фото 22Дом, 180 кв.м. фото 23Дом, 180 кв.м. фото 24

Стоимость 70 000 $

Цена за м2: 389 $

Киевская
Фастовский
Боярка
-

  • Поверхів: 2

  • Площа: 180 м2

  • -

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22391964
  • Площадь: 180 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

двоповерховий будинок Нова Боярка центр180 м?, без ремонтуБудинок двоповерховий з газоблоків товщиною 40*60 та повноцінним перекриттям. На цокольному поверсі розташований великий сухий підвал висотою 2 м. На першому поверсі знаходиться вітальня, кухня, кімната, коридор з виходом на другий поверх, приміщення для санвузла та гардеробна. Другий поверх містить 3 спальні та приміщення під санвузли чи пральню. Будинок має вихід на дві сторони. Земля та будинок приватизовані. Стан ремонту не вказано, але є можливість для добудов, гаража або засадження території. Окремо проведені всі комунікації з лічильниками на воду, світло та газ. Є гардеробна. Можливий обмін на трикімнатну квартиру. На території ззаду є місце для інших добудов, гаража чи для засаждення. Проїзд авто на задній двір розрахований. Центр міста.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ

Полное юридическое сопровождение клиента

Сопровождение клиента от момента заявки, в момент и после совершения сделки

10% скидка на продажу и покупку недвижимости взамен