Продажа дома 74 кв.м. Василя Стуса вул. (Крилова вул.), 25

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 74 кв.м. фото 1Дом, 74 кв.м. фото 2Дом, 74 кв.м. фото 3Дом, 74 кв.м. фото 4Дом, 74 кв.м. фото 5Дом, 74 кв.м. фото 6Дом, 74 кв.м. фото 7Дом, 74 кв.м. фото 8Дом, 74 кв.м. фото 9Дом, 74 кв.м. фото 10Дом, 74 кв.м. фото 11Дом, 74 кв.м. фото 12Дом, 74 кв.м. фото 13Дом, 74 кв.м. фото 14Дом, 74 кв.м. фото 15Дом, 74 кв.м. фото 16Дом, 74 кв.м. фото 17Дом, 74 кв.м. фото 18Дом, 74 кв.м. фото 19Дом, 74 кв.м. фото 20Дом, 74 кв.м. фото 21Дом, 74 кв.м. фото 22Дом, 74 кв.м. фото 23Дом, 74 кв.м. фото 24

Стоимость 155 000 $

Цена за м2: 2 095 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Казбет мкр.
Василя Стуса вул. (Крилова вул.), 25

  • Поверхів: 1

  • Площа: 74 м2

  • -

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22391968
  • Площадь: 74 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Количество спален: 3
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Пропонуємо до продажу будинок на Казбеті з великою земельною ділянкою.
Пропонуємо до продажу будинок на Казбеті з великою земельною ділянкою. Будинок розташований по прямій асфальтованій дорозі. Домоволодіння має хорошу фасадну частину , на території розташовано будинок, жилий гостьовий будиночок, та гараж-навіс. Комунації -водопостачання та водовідведення централізовані, газопостачання, електрика, та додаткова електрична станція з акамуляторною батареєю на 11 кВт, в гаражі виведено розетку для зарядки електроавтомобіля. Будинок в хорошому жилому стані, має дві окремі спальні та велику вітальню, кухню, столову, коридор та суміжний санвузол. Гостьовий будиночок має дві окремі кімнати , з підключеними до нього комунікаціями. Прямий продаж. Комісія АН. Запрошуємо Вас на перегляди..
Відстань до найближчого міста: У місті;
Кількість кімнат: 3;
Тип будинку: Будинок;
Кадастровий номер: 7110136700:03:100:0011;
Рік побудови u002F здачі: 1960 - 1979;
Мультимедіа: Швидкісний інтернет;
Комфорт: Відеоспостереження, Кондиціонер, Огорожа, Гараж, Автономний електрогенератор;