Продажа дома 155 кв.м. Вишневського

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Таунхаус, 155 кв.м. фото 1Таунхаус, 155 кв.м. фото 2Таунхаус, 155 кв.м. фото 3Таунхаус, 155 кв.м. фото 4Таунхаус, 155 кв.м. фото 5Таунхаус, 155 кв.м. фото 6Таунхаус, 155 кв.м. фото 7Таунхаус, 155 кв.м. фото 8Таунхаус, 155 кв.м. фото 9Таунхаус, 155 кв.м. фото 10Таунхаус, 155 кв.м. фото 11Таунхаус, 155 кв.м. фото 12Таунхаус, 155 кв.м. фото 13Таунхаус, 155 кв.м. фото 14Таунхаус, 155 кв.м. фото 15Таунхаус, 155 кв.м. фото 16Таунхаус, 155 кв.м. фото 17Таунхаус, 155 кв.м. фото 18Таунхаус, 155 кв.м. фото 19Таунхаус, 155 кв.м. фото 20Таунхаус, 155 кв.м. фото 21Таунхаус, 155 кв.м. фото 22

Стоимость 187 900 $

Цена за м2: 1 212 $

Киевская
Бучанский
Білогородка
Вишневського

  • Поверхів: 2

  • Площа: 155 м2

  • -

Характеристики

  • Тип: Таунхаус
  • Код объекта: 22392037
  • Площадь: 155 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

КМ VILLAGGOбез ремонтуVILLAGGO — простір для тих, хто обирає рівень життя, а не просто квадратні метри У продажу сучасний двоповерховий будинок площею 155,7 м? на ділянці 12 соток у котеджному містечку VILLAGGO, Білогородка. Це не типовий об’єкт із ринку. Це рішення для тих, хто цінує приватність, контроль над своїм простором і якість середовища. ?? продумана архітектура та єдина концепція містечка
?? простора ділянка — достатньо місця для ландшафту, басейну чи зони відпочинку
?? всі комунікації вже заведені: газ, вода, електрика, оптоволокно
?? окреме котельне приміщення, навіси для авто та BBQ-зони
?? закрита територія з охороною та однорідне оточення VILLAGGO - це середовище, де важливі не лише будинки, а й люди поруч. Доглянута територія, освітлені вулиці, приватність і спокій без випадкових сусідів. До Києва - 15–20 хвилин, що дозволяє поєднувати динаміку міста з комфортом заміського життя. Ціна: 187 900 $ (без комісії).
На фото представлена візуалізація проекту.
? Звертайтесь, якщо шукаєте будинок відповідного рівня - організу. перегляд у зручний для вас час.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома