Продажа дома 81 кв.м. Подільська

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 81 кв.м. фото 1Дом, 81 кв.м. фото 2Дом, 81 кв.м. фото 3Дом, 81 кв.м. фото 4Дом, 81 кв.м. фото 5Дом, 81 кв.м. фото 6Дом, 81 кв.м. фото 7Дом, 81 кв.м. фото 8Дом, 81 кв.м. фото 9Дом, 81 кв.м. фото 10Дом, 81 кв.м. фото 11Дом, 81 кв.м. фото 12Дом, 81 кв.м. фото 13Дом, 81 кв.м. фото 14Дом, 81 кв.м. фото 15Дом, 81 кв.м. фото 16Дом, 81 кв.м. фото 17Дом, 81 кв.м. фото 18Дом, 81 кв.м. фото 19Дом, 81 кв.м. фото 20Дом, 81 кв.м. фото 21Дом, 81 кв.м. фото 22Дом, 81 кв.м. фото 23Дом, 81 кв.м. фото 24Дом, 81 кв.м. фото 25Дом, 81 кв.м. фото 26Дом, 81 кв.м. фото 27Дом, 81 кв.м. фото 28Дом, 81 кв.м. фото 29Дом, 81 кв.м. фото 30

Стоимость 149 000 $

Цена за м2: 1 840 $

Винницкая
Вінниця
Ленінський
Пирогово мкр.
Подільська

  • Поверхів: 1

  • Площа: 81 м2

  • Ділянка: 3 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22392058
  • Площадь: 81 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Количество спален: 3
  • Площадь участка: 3 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Якщо Ви мрієте про сучасний, затишний будинок в елітному районі, біля Вишенського озера, то ця пропозиція саме для Вас!
Це більше ніж просто дім - це ваш статус, ваш комфорт, стиль та затишок. Будинок функціональний, продуманий до деталей, для комфортно проживання.
Якісний, сучасний ремонт в світлий тонах. Характеристики:
Тип обєкта: окремий будинок
Поверховість: 1 поверх
Земельна ділянка: 3 сотки
Автоматичні ворота Планування: Простора кухня - вітальня
2 окремі спальні
2 санвузли
Діючий камін, який завжди буде надавати затишок Вашим вечорам. Комфорт:
Тепла підлога по всій площі будинку
Система кондиціонування ( 3 кондиціонери) + рекуператор
Панорамні вікна та стельове вікно
Охоронна сигналізація
Облаштований зарядний пристрій для електро автомобіля Ділянка:
Ландшафтний дизайн
Газон
Автополив
Зона барбекю
Зовнішня підсвітка будинку Локація:
Топова локація Район Вишенского озера
Поруч зелена зона для прогулянок Будинок повністю облаштований всім і навіть більше, для комфортного проживання!
Варіант- Заходь і живи своє щасливе життя! Без комісії для покупця!!! Будинок вартий Вашої уваги! ТЕЛЕФОНУЙТЕ!
Показ у зручний час!

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков