Продажа дома 156 кв.м. Паркова

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 156 кв.м. фото 1Дом, 156 кв.м. фото 2Дом, 156 кв.м. фото 3Дом, 156 кв.м. фото 4Дом, 156 кв.м. фото 5Дом, 156 кв.м. фото 6Дом, 156 кв.м. фото 7Дом, 156 кв.м. фото 8Дом, 156 кв.м. фото 9Дом, 156 кв.м. фото 10Дом, 156 кв.м. фото 11Дом, 156 кв.м. фото 12Дом, 156 кв.м. фото 13

Стоимость 410 000 $

Цена за м2: 2 628 $

Дніпро
Паркова

  • Поверхів: 1

  • Площа: 156 м2

  • Ділянка: 8 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22392059
  • Площадь: 156 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Площадь участка: 8 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продаж автономного будинка з газом 

   Будинок у с. Новоолександрівка - одне з найулюбленіших заміських місць поблизу Дніпра. Розвинута інфраструктура, відстань від міста 7 км. 

    Будинок повністю готовий до життя та не потребує додаткових витрат - усе продумано до дрібниць і укомплектовано. 

     Стильний і сучасний інтер?єр, продуманий командою дизайнерів. Якісний ремонт з комплектацією меблями та технікою. Сучасна та автономна інженерія. 

Параметри та характеристики будинку:

Площа внутрішня - 156 кв.м. 

Стіни - газобетон

Кровля - ПВХ Мембрана

Фасад - термососна

Ділянка 8,5 

Зона тераси 60 кв.м

Паркінг на 6 авто

Автополив

Комунікації та інженерія:

- Конденсационный газовый котел Vaillant

- сонячні батареї  

- Інвертор Solis 5 кв 

- водяна тепла підлога 

- вентиляція з рекуперацією 

- Канальні кондиціонери Cooper - Hunter

- міська вода

Планування : 

кухня - вітальня 50 кв.м., мастер спальня (с санвузлом та гардеробною) 

2 спальні, санвузол, технічна кімната

Комплектація інтер?єру :

- Стіни фарбування

- Підлога вініл -Alsafloor Франція 43 клас

- Двері - прихованого монтажу висота 2300 мм  

- Вбудована сантехніка Hansgrohe

- Ванна Villeroy&Boch

- Побутова техніка AEG Італія

- Меблі МДФ фурнітура Blum