Продажа дома 97 кв.м. Краківська вул., 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 97 кв.м. фото 1Дом, 97 кв.м. фото 2Дом, 97 кв.м. фото 3Дом, 97 кв.м. фото 4Дом, 97 кв.м. фото 5Дом, 97 кв.м. фото 6Дом, 97 кв.м. фото 7Дом, 97 кв.м. фото 8Дом, 97 кв.м. фото 9Дом, 97 кв.м. фото 10Дом, 97 кв.м. фото 11Дом, 97 кв.м. фото 12Дом, 97 кв.м. фото 13Дом, 97 кв.м. фото 14

Стоимость 80 000 $

Цена за м2: 825 $

Дніпро
Амур-Нижньодніпровський
Воронцовський мкр.
Краківська вул., 4

  • Поверхів: 2

  • Площа: 97 м2

  • Ділянка: 7 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22392082
  • Площадь: 97 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Площадь участка: 7 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Будинок 100 м² | Воронцова | 7 соток | Локація класна поряд пляж
Пропонується до продажу двоповерховий будинок у привабливому районі Воронцова — ідеальне поєднання локації, простору та перспективи.
Загальна площа — 100 м² (2 поверхи по 50 м²)
Ділянка — 7 соток (приватизована, кадастровий номер)
Матеріал — шлакобетон, є заїзд у двір
Планування: 1 поверх — кухня-вітальня, санвузол
2 поверх — простір, який легко адаптувати під кімнати.
Газове опалення
Свердловина
Септик
Буржуйка
Додаткові можливості:
Підсобне приміщення (майстерня)
Каркас під теплицю
Простора ділянка для облаштування зони відпочинку, саду або додаткових будівель
Локація: доступність до McDonald's, Воронцовський пляж, транспортна розв’язка
Чим цей будинок відрізняється: Це не просто нерухомість — це локація яка має перспективу.
Підійде як для комфортного проживання, так і як інвестиція “на майбутнє”.
Ідеальний варіант під хостел.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ