Продажа дома 49 кв.м. Подільська, 10

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 49 кв.м. фото 1Дом, 49 кв.м. фото 2Дом, 49 кв.м. фото 3Дом, 49 кв.м. фото 4Дом, 49 кв.м. фото 5Дом, 49 кв.м. фото 6Дом, 49 кв.м. фото 7Дом, 49 кв.м. фото 8Дом, 49 кв.м. фото 9Дом, 49 кв.м. фото 10Дом, 49 кв.м. фото 11

Стоимость 17 500 $

Цена за м2: 357 $

Хмельницкая
Хмельницкий
Малиничи
Подільська, 10

  • Поверхів: 1

  • Площа: 49 м2

  • Ділянка: 25 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22392149
  • Площадь: 49 кв.м.
  • Этажей в доме: 1
  • Площадь участка: 25 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продаж будинку с Малиничі 12км від міста Хмельницький 25 ст землі.
продаеться будинок 49 квu002Fм {не цегла} сарай {цегла} погріб газове опалення фруктови дерева, горіх.. загальна земельна ділянка 25 ст +10 неприватизована південна сторона города, підходить для сонячної генераціі Зручне росположення для проживання, та роботи в Хмельницькому . Іздить маршрутне таксі сім разів на день Адреса Подільська 10.
Відстань до найближчого міста: до 15 км.;
Кількість кімнат: 3;
Тип будинку: Будинок;
Рік побудови u002F здачі: До 1960;
Мультимедіа: Супутникове ТБ, Телевізор;
Комфорт: Кондиціонер, Огорожа, Сад, город;
Інфраструктура (до 500 метрів): Аптека, Дитячий садок, Школа, Супермаркет, ТРЦ, Зупинка транспорту;
Ландшафт (до 1 км.): Озеро;

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ