Продажа дома 218 кв.м. вул.Галицька, 3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Дом, 218 кв.м. фото 1Дом, 218 кв.м. фото 2Дом, 218 кв.м. фото 3Дом, 218 кв.м. фото 4Дом, 218 кв.м. фото 5Дом, 218 кв.м. фото 6Дом, 218 кв.м. фото 7Дом, 218 кв.м. фото 8Дом, 218 кв.м. фото 9Дом, 218 кв.м. фото 10Дом, 218 кв.м. фото 11Дом, 218 кв.м. фото 12Дом, 218 кв.м. фото 13Дом, 218 кв.м. фото 14

Стоимость 299 000 $

Цена за м2: 1 368 $

Львовская
Львов
Личаківський
Винники мкр.
вул.Галицька, 3

  • Поверхів: 2

  • Площа: 218 м2

  • Ділянка: 6 сот

Характеристики

  • Тип: Дом
  • Код объекта: 22392230
  • Площадь: 218 кв.м.
  • Этажей в доме: 2
  • Количество спален: 3
  • Площадь участка: 6 сот
  • В коттеджном городке: -
  • Гараж: -

Описание

Продаж будинку преміум класу у Винниках, вул. Галицька 3 (поворот від ОККО)
Загальна площа будинку 218,6 кв.м.

Планування:
На першому поверсі розташована кухня площею 17 кв.м. та простора вітальня 33 кв.м. в виходом на власну терасу, кабінет, санвузол та допоміжні приміщення.
На другому поверсі 3 спальні кімнати кожна з яких має власну гардеробну. Санвузол в master спальні та ще один загальний на поверх.

Про будинок:
• Якісне цегляне будівництво
• Монолітне перекриття
• Стильний утеплений фасад
• Великі енергоефективні вікна Kömmerling (88 серія)
• Надійні алюмінієві двері Erkado
• Внутрішня штукатурка (готовність до ремонту)

✔ Розтермінування
✔ Поруч — Emily Resort, ліс, свіже повітря та спокій

Перегляд та додаткова інформація - за номером телефону.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Оптимальный выбор домов, дач и земельных участков

Предложим лучший вариант в городе или пригороде

Большой выбор земельных участков для строительства вашего нового дома

Выбираем для вас земельный участок, предлагаем услуги дизайна и строительства домов под ключ