Продаж коммерческой недвижимости 311 кв.м. Героев пр.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 1Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 2Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 3Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 4Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 5Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 6Кафе, бар, ресторан, 311 кв.м. фото 7

Стоимость 380 000 $

Цена за м2: 1 222 $

Дніпро
Соборний
Героев пр.

  • Площадь: 311 м2

  • 1 / 9

Характеристики

  • Тип объекта: Кафе, бар, ресторан
  • Код объекта: 2490964
  • Общая площадь: 311 м2
  • Этаж: 1
  • Этажей: 9
  • Отдельный вход: -
  • Парковка: -

Описание

Унікальна пропозиція для підприємців! Продаж успішного харчового виробництва!
Ваша можливість стати власником діючого бізнесу у перспективному районі!
Чому це саме те, що вам потрібно?
Простор та Комфорт:
Загальна площа – 311 м2, включаючи 1-поверх площею 282 м2 та цокольний поверх площею 29 м2. Цей перший поверх знаходиться в десятиповерховому будинку та забезпечує окремий вхід, гарантуючи максимальну конфіденційність та зручність.
Потенціал Розширення:
Тут є потенціал для розширення площі за рахунок прилеглої території перед будинком. Ви зможете адаптувати простір під свої бізнес-мети та збільшити його за необхідності.
Безліч приміщень:
Цей обєкт включає 11 різноманітних приміщень, надаючи вам можливість для різних видів діяльності. І завдяки гарному ремонту вам не доведеться турбуватися про початкові інвестиції в оновлення інтерєру.
Прибутковість:
Щомісячний дохід даного обєкта становить від 6000 у.о. Це не просто інвестиція, це ваш крок до стабільних та зростаючих доходів!

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Большой выбор объектов коммерческой недивижмости

Для ведения существующего бизнеса или начала нового дела

Возможность рассрочки и кредитования

Клиенты могут получить удобную схему покупки или инвестирования

Полное юридическое сопровождение клиента