Продаж коммерческой недвижимости 303 кв.м. Тараса Шевченко бульв., 44

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг, 303 кв.м. фото 1Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг, 303 кв.м. фото 2Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг, 303 кв.м. фото 3Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг, 303 кв.м. фото 4Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг, 303 кв.м. фото 5Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг, 303 кв.м. фото 6

Стоимость 700 000 $

Цена за м2: 2 310 $

Київ
Шевченківський
Історичний центр мкр.
Тараса Шевченко бульв., 44
м. Університет

  • Площадь: 303 м2

  • 1 / 10

Характеристики

  • Тип объекта: Кафе, бар, ресторан, Сфера услуг
  • Код объекта: 2491267
  • Общая площадь: 303 м2
  • Этаж: 1
  • Этажей: 10
  • Линия: 1 линия
  • Отдельный вход: -
  • Парковка: -

Описание

Продаж фасадного приміщення з орендарем у самому центрі Києва!
Адреса: бульвар Шевченка, 44. Завдяки високій прохідності, сучасному фасаду та великим вітринним вікнам до підлоги, це ідеальне місце для будь-якого бізнесу!  
Загальною площею - 303 кв. метри, яка складається з першого поверху - 154 кв. та цоколю -149,3 кв. (в ньому склад одягу).

Приміщення має усі необхідні комунікації, кондиціонери, 40 кВт, другий вихід у двір/завантажування, пожежну та охоронну сигналізацію.

У приміщенні виконано якісний дорогий ремонт під магазин одягу, бутик.

Діюче приміщення з орендарем (продуктовий магазин). - Стабільний дохід із першого дня після покупки. 
Може підійти також під заклад громадського харчування та взагалі під будь-який вид діяльності.
Комісія 5%
Деталі та умови продажу – за телефоном! 

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Большой выбор объектов коммерческой недивижмости

Для ведения существующего бизнеса или начала нового дела

Возможность рассрочки и кредитования

Клиенты могут получить удобную схему покупки или инвестирования

Полное юридическое сопровождение клиента

Проверяем объект, готовим все необходимые документы, обеспечиваем полное юридическое сопровождение сделки