Продажа офиса 404 кв.м. Електрична вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
прочее, 404 кв.м. фото 1прочее, 404 кв.м. фото 2прочее, 404 кв.м. фото 3прочее, 404 кв.м. фото 4

Стоимость 190 000 $

Цена за м2: 470 $

Дніпро
Самарський
Придніпровський мкр.
Електрична вул.

  • Площадь: 404 м2

  • 1 / -

Характеристики

  • Тип офиса: прочее
  • Код объекта: 2310050
  • Площадь: 404 м2
  • Этаж: 1
  • Отдельный вход: -
  • Парковка: -

Описание

ПРОДАМ комерційне приміщення Придніпровськ вул.Енергетиків 3

 Відмінно підійде:

 Під великий супермаркет АТБ, Варус, Вина світу і т.д.

 Під банк, відділення Нової пошти, delivery, точку видачі rozetka, будівельний магазин, медичний центр і т.д.

 Під кафе, піцерію ін

 • Великий торговий зал площею 155 кв. + підсобні приміщення 88 кв. + можливість використовувати підвальні приміщення площею 160 кв.м.

 • Наявність 3-вхідні фасадні групи (3 окремі входи).

 • З зворотного боку рампа та 2 виходи

 • Наявність ліфтової шахти

 • Раніше спочатку було сплановано під гастроном.

 • Стан після будівельників все поштукатурено

 • Висота стель 3.5-3.8 м.

 • Перед приміщенням велика територія під паркування

 • Охоронна система Аякс.

 • . У 50 метрах будується новий ЖК, навпроти приміщення в найближчі два-три роки буде збудовано новий ЖК.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Большой выбор объектов коммерческой недивижмости

Для ведения существующего бизнеса или начала нового дела

Возможность рассрочки и кредитования

Клиенты могут получить удобную схему покупки или инвестирования

Полное юридическое сопровождение клиента

Проверяем объект, готовим все необходимые документы, обеспечиваем полное юридическое сопровождение сделки

Доверительное управление объектом недвижимости