Продажа офиса 52 кв.м. Святослава Хороброго вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 1отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 2отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 3отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 4отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 5отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 6отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 7отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 8отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 9отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 10отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 11отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 12отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 13отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 14отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 15отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 16отдельно стоящее здание, 52 кв.м. фото 17

Стоимость 93 000 $

Цена за м2: 1 788 $

Дніпро
Центр мкр.
Святослава Хороброго вул.

  • Площадь: 52 м2

  • 1 / 1

Характеристики

  • Тип офиса: отдельно стоящее здание
  • Код объекта: 2310296
  • Площадь: 52 м2
  • Этаж: 1
  • Этажей: 1
  • Кабинетов: 3
  • Отдельный вход: -
  • Парковка: -

Описание

Пропонується до продажу окрема будівля для комерційного використання — ідеальний варіант під офіс, салон краси, медичний чи косметологічний кабінет, нотаріальну або юридичну практику.

Локація: центр міста, жваве перехрестя з активним пішохідним і автомобільним трафіком.

У власності — два паркомісця, які входять у вартість.

Підведений газ, є можливість добудови другого поверху.

Планування:

простора рецепція / зона очікування;

окремий кабінет;

кухня / кімната відпочинку;

санвузол;

кладова.

Ремонт абсолютно новий та виконаний з якісних матеріалів.

Всі меблі — нові, сучасні, без жодних слідів використання.

Світле, стильне, готове до роботи приміщення — не потребує жодних вкладень.

Інтер’єр виконаний у спокійних тонах із використанням якісних оздоблювальних матеріалів, що створює відчуття простору та комфорту. Панорамні вікна наповнюють приміщення природним світлом, а зонування дозволяє ефективно організувати робочі процеси.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Большой выбор объектов коммерческой недивижмости

Для ведения существующего бизнеса или начала нового дела

Возможность рассрочки и кредитования

Клиенты могут получить удобную схему покупки или инвестирования

Полное юридическое сопровождение клиента