Продажа офиса 150 кв.м. Театральна вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
150 кв.м. фото 1150 кв.м. фото 2150 кв.м. фото 3150 кв.м. фото 4150 кв.м. фото 5150 кв.м. фото 6150 кв.м. фото 7150 кв.м. фото 8

Стоимость 76 999 $

Цена за м2: 513 $

Дніпро
Чечелівський
Робоча мкр.
Театральна вул.

  • Площадь: 150 м2

  • 1 / 9

Характеристики

  • Код объекта: 2310461
  • Площадь: 150 м2
  • Этаж: 1
  • Этажей: 9
  • Кабинетов: 4
  • Отдельный вход: -
  • Парковка: -

Описание

Продається просторе офісне приміщення загальною площею 150 квадратних метрів. За адресою вул. Театральна, буд. 5 Окремий вхід з червоної лінії. Приміщення зараз знаходиться в оренді, і можливий продаж з орендарями.

Ідеально підходить для різних видів діяльності завдяки світлим і просторим приміщенням. У офісі пять великих вікон, які забезпечують природне освітлення та створюють приємну атмосферу для роботи.

Приміщення обладнане якісним кахельним покриттям, що робить його легким у прибиранні та підтримці чистоти. Простір оформлений у відкритому стилі, що сприяє комфортній роботі та взаємодії співробітників.

У офісі також є два окремі кабінети, що забезпечують приватність та конфіденційність у роботі. Є окреме приміщення, призначене для облаштування кухні, а також два туалети та умивальник для зручності співробітників.

Знаходячись на першому поверсі з окремим входом, це приміщення має зручний доступ для клієнтів та відвідувачів. Ідеальний варіант для вашого бізнесу.

Видео объекта

Почему нужно работать с нами

Большой выбор объектов коммерческой недивижмости

Для ведения существующего бизнеса или начала нового дела

Возможность рассрочки и кредитования

Клиенты могут получить удобную схему покупки или инвестирования

Полное юридическое сопровождение клиента

Проверяем объект, готовим все необходимые документы, обеспечиваем полное юридическое сопровождение сделки