Продажа 1-комнатной квартири Поштова вул. (Горького вул.), 77

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 57/38/28 кв. м., 5/12 этаж фото 11 комн. квартира, 57/38/28 кв. м., 5/12 этаж фото 21 комн. квартира, 57/38/28 кв. м., 5/12 этаж фото 31 комн. квартира, 57/38/28 кв. м., 5/12 этаж фото 41 комн. квартира, 57/38/28 кв. м., 5/12 этаж фото 5

Стоимость 39 000 $

Цена за м2: 684 $

Запорізька
Запоріжжя
Александровский (Жовтневый)
Площа Свободи мкр.
Поштова вул. (Горького вул.), 77

  • 1 ком

  • 57 / 38 / 28 м2

  • 5 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212502288
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Жилая: 38
  • Кухня: 28
  • Этаж: 5
  • Этажей: 12
  • Лифт: есть

Описание

Продам переуступку 1-кімнатну видову квартиру в ЖК Олександрівський 2 секція 1 по вул. Поштова 77. Торг. Загальна площа 57,6 м, велика кухня-вітальня 28 м, вбиральня, панорамне скління. Будинок уже збудований, у під'їзді зроблено ремонт.Коммуникации (Вода, електрика, каналізація) підключені, дозвіл на підключення газу забудовником отримано, ведуться підготовчі роботи.
У квартирі - автономне опалення та гаряча вода (індивідуальний двоконтурний газовий котел), лічильники газу, холодної води та електрики, металеві вхідні двері.
У квартирі збудовані стіни з урахуванням перепланування в сучасний проект зі спальнею та великою кухнею-вітальнею.
На території заплановано ландшафтний дизайн, дитячий та спортивний майданчики, контроль доступу на територію. Будинок цегляний, зовнішні стіни утеплені мінеральною ватою, енергозберігаючі металопластикові вікна, ліфт OTIS.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 610 700 грн
Ежемесячный платеж:
24 858 грн/мес.