Продажа 1-комнатной квартири Космічна вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 45/-/- кв. м., 8/15 этаж фото 11 комн. квартира, 45/-/- кв. м., 8/15 этаж фото 21 комн. квартира, 45/-/- кв. м., 8/15 этаж фото 31 комн. квартира, 45/-/- кв. м., 8/15 этаж фото 41 комн. квартира, 45/-/- кв. м., 8/15 этаж фото 51 комн. квартира, 45/-/- кв. м., 8/15 этаж фото 6

Стоимость 29 250 $

Цена за м2: 650 $

Дніпро
Соборний
Мандриківка мкр.
Космічна вул.

  • 1 ком

  • 45 / - / - м2

  • 8 / 15

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212769479
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Этаж: 8
  • Этажей: 15
  • Лифт: нет

Описание

Пропонуємо до Вашої уваги новий обєкт - Космічна, 9Б. 15 поверховий будинок 5-а секція. 36 квартир
Будинок введено в експлуатацію. Підведено воду та світло. Продаж - нотаріальна угода. Отримано тих паспортів на всі квартири.
Власник оплачує нотаріальну угоду.

З 1-го по 15-й поверх. 1-к квартири 47 кв.м., 2-к квартири 79 кв.м. 3-к квартири – 80 кв.м.

Можливість викупу цілого поверху.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 208 025 грн
Ежемесячный платеж:
18 643 грн/мес.