Продажа 3-комнатной квартири Прізаводськая вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 84/-/12 кв. м., 3/6 этаж фото 13 комн. квартира, 84/-/12 кв. м., 3/6 этаж фото 23 комн. квартира, 84/-/12 кв. м., 3/6 этаж фото 33 комн. квартира, 84/-/12 кв. м., 3/6 этаж фото 4

Стоимость 103 320 $

Цена за м2: 1 230 $

Дніпро
Шевченківський
Богдана Хмельницького пр-т мкр.
Прізаводськая вул.

  • 3 ком

  • 84 / - / 12 м2

  • 3 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212789732
  • Количество комнат: 3
  • Студия: -
  • Общая площадь: 84
  • Кухня: 12
  • Этаж: 3
  • Этажей: 6
  • Лифт: нет

Описание

Продаж квартир у житловому Еко комплексі FOREST HILL.   Квартира 84м2 планується у кухню-вітальню та дві чи три спальні, 2санвузла та гардеробну.

Комплекс побудований за ексклюзивним авторським проєктом у парковій зоні, який став лауреатом національної премії архітектури.

Вам не потрібно їхати годину за місто, а можна просто приїхати до себе додому та насолоджуватися природою та чистим повітрям.
Забудовник створює ідеальні умови для комфортного проживання. На великій території в 3.6 га, розташовані мало поверхові будинки 6-8 поверхів та 2-3 поверхові таунхауси.
Дуже зручне розташування та транспортна розвязка: 7 хвилин до центру, 5 хвилин до шкіл та дитячих садків, 3 хвилини до ТЦ Дафі, 3 хвилини до СК HUMAN
Наша комплектація квартирних будинків:
- цегляні зовнішні та опорні стіни
- утеплення будинку:  базальтова мінеральна вата за системою навісного вентильованого фасаду
- Декоративна обробка фасаду виконана з керамограніту марки TUBADZIN.
- вікна REHAU з додатковими енергозберігаючими технологіями
- квартирні вхідні двері преміум класу компанії MAESTRO GROUP
- німецькі ліфти WITTUR GROUP
- індивідуальні газові котли BOSH
На території комплексу розташований 2-х ярусний паркінг, дитячі майданчики в ЕКО-стилі, спортзал просто неба, прогулянкові зони, зони відпочинку, ЕКО-крамниця для мешканців комплексу, центр розвитку для дітей.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 267 116 грн