Продажа 3-комнатной квартири Львовская ул., 15

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 13 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 23 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 33 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 43 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 53 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 63 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 73 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 83 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 93 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 103 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 113 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 123 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 133 комн. квартира, 84/47/13 кв. м., 15/25 этаж фото 14

Стоимость 113 000 $

Цена за м2: 1 345 $

Київ
Святошинський
Святошино мкр.
Львовская ул., 15

  • 3 ком

  • 84 / 47 / 13 м2

  • 15 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212831103
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 84
  • Жилая: 47
  • Кухня: 13
  • Этаж: 15
  • Этажей: 25
  • Лифт: нет

Описание

ЖК Святобор, вул. Львівська 15, метро Житомирська. З документами..
Святошинський р-н, вул. Львівська 15, ЖК Святобор. На 15 поверсі 25 поверхового будинку. Площа 84u002F47u002F13 кв.м., двостороння. Зручне планування, є можливість поєднати кухню з гостьовою кімнатою. Будинок введений в експлуатацію, документи на руках. Комплекс високого класу, якісні будівельні матеріали (червона цегла, базальтова мінеральна вата, вікна rehau і т.п.). Закрита територія, відео нагляд, підземний паркінг. Також можемо запропонувати паркомісце у підземному паркінгу за додаткову оплату..
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Назва ЖК: Святобор;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 666 900 грн
Ежемесячный платеж:
72 024 грн/мес.