Продажа 1-комнатной квартири Лісова, новосілки

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 11 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 21 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 31 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 41 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 51 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 61 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 71 комн. квартира, 38/-/15 кв. м., 25/25 этаж фото 8

Стоимость 32 500 $

Цена за м2: 855 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Лісова, новосілки
м. Голосіївська

  • 1 ком

  • 38 / - / 15 м2

  • 25 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212839294
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 38
  • Кухня: 15
  • Этаж: 25
  • Этажей: 25
  • Лифт: нет

Описание

Продам квартиру 37.8 кв.м. Є оселя.
ЖК Вудлайн Можливий продаж за є Оселя, так і переуступки прав власності. Чудова квартира з неймовірним виглядом на Феофанію. Будинок зданий в експлуатацію, більшість квартир вже зробили ремонт. 25 поверх. Поруч метро Теремки,ліс, заповідник Феофанія, 4 озера. Будинок зданий,можна робити ремонт. Стяжка, штукатурка, проводка, батареї, хороші вхідні двері. Будинок монолітний, утеплений мінеральною ватою, хороша звукоізоляція. Розвинена інфраструктура, 5 хвилин на машині або 25 хвилин пішки до станції метро «Теремки». На вході є три ліфти, консьєрж. Дитячий майданчик, стадіон, в будинку буде гандикап, аптека, дитячий сад. Заповідна територія..
Вид обєкта: Новобудова;
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.;

Сумма кредита:
1 342 250 грн
Ежемесячный платеж:
20 715 грн/мес.