Продажа 1-комнатной квартири Коновальца Евгения ул. (Щорса), 36Е

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 5/14 этаж фото 11 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 5/14 этаж фото 21 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 5/14 этаж фото 31 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 5/14 этаж фото 41 комн. квартира, 25/-/5 кв. м., 5/14 этаж фото 5

Стоимость 57 000 $

Цена за м2: 2 280 $

Київ
Печерський
Печерськ мкр.
Коновальца Евгения ул. (Щорса), 36Е
м. Печерська

  • 1 ком

  • 25 / - / 5 м2

  • 5 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212842510
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 25
  • Кухня: 5
  • Этаж: 5
  • Этажей: 14
  • Лифт: нет

Описание

1 кімнатна квартира метро Печерська, новый будинок вул. Є. Коновальця.
Пропонується 1 кімнатна квартира-студія біля метро Печерська (5хв пішки),вул. Є. Коновальця, 36Е, метро Палац Україна (15хв) в новому будинку, з підземним паркінгом (в якості надійного бомбосховища), з закритою територією та паркомісцями біля будинку, власне Осбб, централізоване опалення та комунікації. Встановлені лічильники. Поряд 5 хв. сімейна амбулаторія, аптеки, супермаркети Сільпо, Novus. Квартира в новому будинку бізнес-класу, з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та якісною технікою. Чудовий варіант житла для молодої сімї, а також під бізнес ( житлову чи комерційну оренду). Гарна інвестиція. Перегляд можливий в зручний для Вас час. Всі документи готові для підписання договору у нотарі.
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;
Клас житла: Бізнес;
Планування: Студія;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Централізоване;
Ремонт: Косметичний ремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Плита, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Холодильник, Пральна машина;
Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Кабельне, цифрове ТБ;
Комфорт: Кондиціонер, Ванна, Меблі на кухні, Гардероб, Сигналізація, Пожежна сигналізація, Охорона території, Паркувальне місце, Гостьовий паркінг, Підземний паркінг, Ліфт, Грузовий ліфт;
Комунікації: Центральний водопровід, Електрика, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Асфальтована дорога;