Продажа 4-комнатной квартири Героев пр.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 14 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 24 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 34 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 44 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 54 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 64 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 74 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 84 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 94 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 104 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 114 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 124 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 134 комн. квартира, 87/-/10 кв. м., 6/9 этаж фото 14

Стоимость 105 000 $

Цена за м2: 1 207 $

Дніпро
Соборний
Перемога-6 мкр.
Героев пр.

  • 4 ком

  • 87 / - / 10 м2

  • 6 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212846630
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 87
  • Кухня: 10
  • Этаж: 6
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Продається простора затишна 4-кімнатна квартира з автономним опаленням для сім?ї з дітьми. Розташована на 6 поверсі по проспекту Героїв 21 за 15 хвилин їзди від центру в найкращому спальному районі міста.

Цілком готова до проживання.
Світлий передпокій, велика кухня, роздільний санвузол з величезною ванною, 3 повноцінні кімнати, 2 просторі лоджії, містка комора на поверсі та затишний тамбур на 2 квартири.

У квартирі багато світла та сонця, вікна виходять на дві сторони: у двір із дитячим
майданчиком та стоянкою та на проспект
Героїв. Під під?іздом передбачені місця для паркування. Тихий зелений двір та гарна інфраструктура: поруч бульвар Слави з атракціонами для діток, набережна для вечірніх прогулянок із собакою, найкрасивіший парк міста.
яхт-клуб Січ. У 15 хвилинах ходьби парк Прибережний та аквапарк. У дворі будинку новий дит.садок, багато шкіл, магазинів, кафе.

Будинок ОСББ, доглянутий під?їзд.
Укомплектована всіма необхідними меблями та технікою. Інтер?єр оформлений у світлих тонах та його легко адаптувати під себе.
У квартирі виконаний якісний ремонт, заміна
проводки та труб, знешумлена, утеплена
зовні, узаконене перепланування, автономне опалення, підігрів підлоги, у кожній кімнаті кондиціонер, сигналізація. Навколо панує атмосфера спокою, тепла та затишку.

Кожен куточок квартири наповнений змістом та функціонально продуманий із турботою про дорогих членів родини.
Один власник із 2013 року. Прописаних нема.