Продажа 3-комнатной квартири Володимирська вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 13 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 23 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 33 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 43 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 53 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 63 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 73 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 83 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 93 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 103 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 113 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 123 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 133 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 143 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 153 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 163 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 173 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 183 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 193 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 203 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 213 комн. квартира, 105/-/17 кв. м., 11/12 этаж фото 22

Стоимость 85 000 $

Цена за м2: 810 $

Дніпро
Індустріальний
Слобожанський пр-т мкр.
Володимирська вул.

  • 3 ком

  • 105 / - / 17 м2

  • 11 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212848309
  • Количество комнат: 3
  • Студия: -
  • Общая площадь: 105
  • Кухня: 17
  • Этаж: 11
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

Продам 3 кімн квартиру в ЖК Дніпровська Брама, поверх 11/12, загальна площа 105 м2.

Технологія будівництва монолітно-каркасна, стіни цегляні, утеплення - мінеральна вата.

Сплановано: кухня з приєднаною лоджією, вітальня, дві окремі кімнати, одна із яких з приєднаним балконом і панорамними вікнами.

Квартира двостороння.

Стан після будівельників, встановлені лічильники електроенергії, водопостачання, тепла.

Опалення двоконтурний газовий котел.

Комплекс має дуже розвинену інфраструктуру, це місто і в місті. На території та поряд є все, що потрібно для комфортного проживання: паркова зона для прогулянок, спортивний майданчик, басейн, міні-поле для футболу і баскетболу, дитячий садок, в 5 хв. магазин АТБ, Метро, Епіцентр.
Для паркування авто гаражні бокси, вільна парковка у дворі та поряд, побудовано новий паркінг.
Територія комплексу надійно охороняється.

Дуже вдале місце розташування, центр міста 20 хв. на авто.

Як окрему пропозицію можемо запропонувати кладову.

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 510 499 грн
Ежемесячный платеж:
54 177 грн/мес.
Увага!