Продажа 4-комнатной квартири Сергія Подолинського вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 14 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 24 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 34 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 44 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 54 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 64 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 74 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 84 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 94 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 104 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 114 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 124 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 134 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 144 комн. квартира, 148/-/- кв. м., 10/10 этаж фото 15

Стоимость 150 000 $

Цена за м2: 1 014 $

Дніпро
Центральний
Проспект Поля (Верх і Низ Кірова) мкр.
Сергія Подолинського вул.

  • 4 ком

  • 148 / - / - м2

  • 10 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212852388
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 148
  • Этаж: 10
  • Этажей: 10
  • Лифт: нет

Описание

Продається 4 кім. квартира на Благоєва 7 (нова назва вул. Сергія Подолинського)
Загальна пл. - 148 кв.
Поверх - 10 із 10.
Сплановано – 3 окремі спальні, кухня, зал, 2 санвузли.
Квартира із сучасним авторським ремонтом, з високоякісних матеріалів.
Повністю укомплектована всіма необхідними меблями технікою, є пральна та сушильна машини.
У залі встановлено проектор.
Підлоги з підігрівом у коридорі, санвузлах та кухні.
У квартирі 2 санвузли, один з них просторий з 2-ма умивальниками, біде, ванна та душова кабіна.
Запрошуємо Вас на показ!

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 195 000 грн
Ежемесячный платеж:
95 608 грн/мес.