Продажа 1-комнатной квартири Берестейський проспект, 42A

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 11 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 21 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 31 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 41 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 51 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 61 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 71 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 81 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 91 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 101 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 111 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 121 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 131 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 141 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 151 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 161 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 171 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 181 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 191 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 201 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 211 комн. квартира, 59/-/20 кв. м., 9/23 этаж фото 22

Стоимость 135 000 $

Цена за м2: 2 288 $

Київ
Соломенский
КПІ мкр.
Берестейський проспект, 42A
м. Політехнічний інститут

  • 1 ком

  • 59 / - / 20 м2

  • 9 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212852869
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 59
  • Кухня: 20
  • Этаж: 9
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира у ЖК бізнес-класу Crystal Park Tower, розташованому на Берестейському проспекті, 42А, поруч зі станцією метро Шулявська. Квартира знаходиться у 2-й секції на 8 поверсі (є також інші варіанти по поверхах), з видом на зелену зону кіностудії імені О. Довженка.

Характеристики квартири:

Загальна площа: 58,7 м²

Планування: простора кухня-вітальня та окрема спальня

Висота стелі: 3 м

Стан: від забудовника, без ремонту, чорнові роботи та вільне планування

Встановлено алюмінієві панорамні вікна з енергозберігаючими склопакетами, виконано лазерну стяжку підлоги

Санвузол суміщений, відсутня сантехніка

Лоджія не засклена

Вхідні двері — залізні

Переваги ЖК Crystal Park Tower:

Crystal Park Tower — це сучасний комплекс бізнес-класу, проєкт якого розроблений лондонським архітектурним бюро John Seifert Architects. Комплекс складається з чотирьох секцій висотою від 10 до 23 поверхів (каскадна забудова), що забезпечує різноманітні види на парк Пушкіна та парк КПІ.

ЖК має розвинену інфраструктуру:

Просторе лобі з комфортною зоною для зустрічей, консьєрж-сервіс

Закрита стилобатна територія з охороною, відеоспостереженням, доступна лише для мешканців

Преміальний супермаркет, фітнес-клуб, ресторан, аптека та інші зручності на території

Три ліфти Kone у кожній секції, швидкий доступ до будь-якого поверху

Підземний трирівневий паркінг з достатньою кількістю місць (співвідношення 1:1 до квартир)