Продажа 3-комнатной квартири Профессора Подвысоцкого ул., 18

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 13 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 23 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 33 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 43 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 53 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 63 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 73 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 83 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 93 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 103 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 113 комн. квартира, 56 / 36 / 7 кв. м., 2/5 этаж фото 12

Стоимость 79 500 $

Цена за м2: 1 420 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
Профессора Подвысоцкого ул., 18
м. Звіринецька

  • 3 ком

  • 56 / 36 / 7 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212859583
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 56
  • Жилая: 36
  • Кухня: 7
  • Этаж: 2
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продам 3-кімн. квартиру, Київ Печерський район, Підвисоцького Професора вул., 18, 2/5-поверх., 56/36/7, Теплий цегляний будинок, квартира з якісним ремонтом, замінені комунікації, електропроводка, труби, встановлені нові радіатори, металопластикові вікна, кондиціонер, бойлер, стіни вирівняні, на підлозі ламінат/плитка, вбудована кухня та побутова техніка провідних виробників, санвузол облицьований кахлем, якісна сантехніка, балкон засклений, чистий, охайний під’їзд, тихий, зелений двір, всі об'єкти інфраструктури в пішій доступності, поряд парк, ст. м. Звіринецька - 10 хвилин.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 283 350 грн
Ежемесячный платеж:
50 672 грн/мес.