Продажа 4-комнатной квартири Вокзальна пл.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 14 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 24 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 34 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 44 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 54 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 64 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 74 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 84 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 94 комн. квартира, 126/-/8 кв. м., 4/5 этаж фото 10

Стоимость 140 000 $

Цена за м2: 1 111 $

Дніпро
Центральний
Вокзальна мкр.
Вокзальна пл.

  • 4 ком

  • 126 / - / 8 м2

  • 4 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212865630
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 126
  • Кухня: 8
  • Этаж: 4
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

4-кімнатна простора квартира у міцній 5-ти поверховій сталінці 1956р. побудови - будувала Укрзалізниця відомче житло (групу відомчих будинків із загальною великою прибудинковою закритою територією);
У будинку - нова покрівля (2023р.) мідна електропроводка, металопластикові труби.
Під’їзд відремонтований, встановлені металопластикові вікна (2023р.)
Двір – закрита велика прибудинкова територія з палісадниками, дитячим майданчиком.
Квартира з якісним капремонтом. Загальна площа - 126 м? (зал-36, кабінет-11, дві спальні-17 і 21, кухня-8, коридор-26, с/в роздільний, два балкони). Планування гармонійне, перепланування узаконене. Квартира не кутова, двостороння на південь- і північ -багато сонця, тепла.
Квартира обладнана усім необхідним для комфортного проживання.
Газова колонка (Junkers Bosh), гаряча вода 24/365.
Опалення електричне (узаконене): термопанелі. Спецтариф на електрику з жовтня по травень.
Кондиціонери.
Лічильники води, газу, електрики (двотарифний).
Меблі з ЕС: Франція, Італія. Кухня Scavolini з деревяними фасадами, техніка: LIEBHERR, Smeg.
Район з відмінною розвиненою інфраструктурою: у пішій доступності – 4 школи, у т.ч. спец. англомовна, 5 супермаркетів, клініка Сімейної медицини, клуби Спортлайф і Флекс, парк Глоби, Набережна, ринок Озерка, вокзал, 15-20хв пішки по центр.проспекту до ЦУМа і МостСіті.
Квартира готова для комфортного проживання. 
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту