Продажа 5-комнатной квартири Менахем-Мендл Шнеєрсона вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
5 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 15 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 25 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 35 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 45 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 55 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 65 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 75 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 85 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 95 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 105 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 115 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 125 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 135 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 145 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 155 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 165 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 175 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 185 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 195 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 205 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 215 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 225 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 235 комн. квартира, 215/-/15 кв. м., 9/10 этаж фото 24

Стоимость 153 700 $

Цена за м2: 715 $

Дніпро
Центральний
Проспект Поля (Верх і Низ Кірова) мкр.
Менахем-Мендл Шнеєрсона вул.

  • 5 ком

  • 215 / - / 15 м2

  • 9 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212865675
  • Количество комнат: 5
  • Студия: -
  • Общая площадь: 215
  • Кухня: 15
  • Этаж: 9
  • Этажей: 10
  • Лифт: нет

Описание

Продається унікальна двоповерхнева 6-кімнатна квартира поблизу з центром міста та панорамним видом!
Мрієте про просторе та розкішне житло в центрі міста? Ваша мрія може стати реальністю! Пропонуємо до вашої уваги унікальну 6-кімнатну квартиру з неймовірним панорамним видом на місто.
Основні переваги:
Розташування:
Центр міста, де все необхідне завжди під рукою.
Зручна транспортна розвязка, що дозволяє швидко дістатися будь-якої точки міста.
Поруч розташовані ресторани, магазини, театри та інші культурні заклади.
Можливість піших прогулянок до скверів та парків.
Простір та комфорт:
6 просторих кімнат, що дозволяють втілити будь-які дизайнерські ідеї.
Високі стелі та великі вікна, що наповнюють квартиру світлом та повітрям.
Сучасне планування, що забезпечує максимальний комфорт для всієї родини.
Квартира має два санвузла, що додає зручності.
Простора кухня-вітальня, для сімейних вечерей та прийому гостей.
Окрема гардеробна в кімнаті.
Панорамний вид:
Неймовірний вид на місто з вікон квартири, що зачаровує в будь-яку пору року.
Можливість насолоджуватися заходом сонця та нічними вогнями міста, не виходячи з дому.
Додаткові переваги:
Дитячий майданчик у дворі.
Високошвидкісний інтернет.
Встановлені лічильники на всі комунальні послуги.
Консьєрж сервіс.
Квартира продається з частковим меблюванням.
Поруч з будинком розташовані: школи, дитячі садки, медичні центри, парки та сквери.

Ця квартира – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, простір та розкішне життя в центрі міста.