Продажа 3-комнатной квартири Васильковская ул., 18

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 13 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 23 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 33 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 43 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 53 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 63 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 73 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 83 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 93 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 103 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 113 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 123 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 133 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 143 комн. квартира, 102,4/39/32 кв. м., 8/18 этаж фото 15

Стоимость 150 000 $

Цена за м2: 1 465 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Васильковская ул., 18
м. Голосіївська

  • 3 ком

  • 102,4 / 39 / 32 м2

  • 8 / 18

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212865913
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 102
  • Жилая: 39
  • Кухня: 32
  • Этаж: 8
  • Этажей: 18
  • Лифт: нет

Описание

3к квартира в італійській класиці м.Голосіівська, є бокс.
Продаж 3к квартири в цегляному будинку 2002 року біля метро Голосіївська за адресою Васильківська 18. Будинок розташований в 5хвилинах від Голосіівського парку, має підземний паркінг та пішу доступність до метро. Квартира на 8 поверсі площею 98м2 має дуже вдале планування: простора вітальня з кухнею, лоджія, 2 окремі спальні (одна мебльована, інша вільна), 2 сан.вузли та гардеробна. Ремонт в класичному стилі в ідеальному стані, ніхто майже не жив, дубовий паркет з вставками червоного дерева, італійські меблі, вишукані італійські люстри та італійська кухня із натурального дерева, венеціанка на стінах , вид на Голосіївській парк та озера , сантехніка grohe. Є бокс в підземному паркінгу на ролеті. Ідеальна пропозиція біля центру міста, готова до продажу.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
6 195 000 грн
Ежемесячный платеж:
95 608 грн/мес.