Продажа 2-комнатной квартири Співдружності вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 12 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 22 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 32 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 42 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 52 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 62 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 72 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 82 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 92 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 102 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 112 комн. квартира, 58/25/16 кв. м., 4/12 этаж фото 12

Стоимость 80 000 $

Цена за м2: 1 379 $

Дніпро
Індустріальний
Слобожанський пр-т мкр.
Співдружності вул.

  • 2 ком

  • 58 / 25 / 16 м2

  • 4 / 12

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212866115
  • Количество комнат: 2
  • Студия: -
  • Общая площадь: 58
  • Жилая: 25
  • Кухня: 16
  • Этаж: 4
  • Этажей: 12
  • Лифт: нет

Описание

Пропонується стильна 3-кімнатна квартира з сучасним ремонтом у престижному ЖК “Дніпровська брама”. 4/12 

Площа 58 м?, зручне планування: простора кухня-студія 16,7 м? + дві окремі кімнати.

Переваги:

 • Якісний ремонт у сучасному стилі

 • Вся необхідна техніка та меблі входять у вартість

 • Резервне живлення — завжди зі світлом

 • Простора комора у подарунок

Ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 304 000 грн
Ежемесячный платеж:
50 991 грн/мес.