Продажа 4-комнатной квартири Старокозацька вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 14 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 24 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 34 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 44 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 54 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 64 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 74 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 84 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 94 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 104 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 114 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 124 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 134 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 144 комн. квартира, 195/-/- кв. м., 2/8 этаж фото 15

Стоимость 199 000 $

Цена за м2: 1 021 $

Дніпро
Центральний
Центр мкр.
Старокозацька вул.

  • 4 ком

  • 195 / - / - м2

  • 2 / 8

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212866458
  • Количество комнат: 4
  • Студия: -
  • Общая площадь: 195
  • Этаж: 2
  • Этажей: 8
  • Лифт: нет

Описание

унікальна квартира у центрі міста!

Продаж великої 4х квартири у центрі , будинок спеціального проектування : один під?їзд , великі квартири, відокремлено розташований, з своїм двором та підземним паркінгом.

2/8 поверх

195 м.кв

Кухня-вітальня, великий хол, гостинна, дві спальні та кабінет .

2с/в.

якісний ремонт високого рівня ,

централізоване опалення.

закритий двір , підземний паркінг, охорона .

біля парку Глоби

Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
8 218 699 грн
Ежемесячный платеж:
126 840 грн/мес.